Nuray Sayar Yükselen Burç Yorumları 2020
Nuray Sayarı Yükselen Burç Yorumları 2020

Merhaba Sevgili Melek’ler… Bu sayfamızda Nuray Sayar’ın 2020 burç yorumlarını, sizşerşe ve burcunun yorumunu merak eden bütün misafirlerimiz için paylaşıyoruz.

Sevgili Koçlar 2012 yılı her tarafında evlilik,ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda sorumluluklarınız ve testleriniz olacak.Evliyseniz yeni mesuliyet alabilir,ilişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.Evliliklerinizin hakiki bir esas üstüne kurulu olup olmadığı bu 2.5 sene içinde yaşadığınız olaylarla ortaya çıkacak.Bekarsanız ilişkilerinizin sorumluluklarını üstlenmek ve ciddi bir platforma taşımak için uğraşacaksınız.Belki de evlilikten korkuyorsunuz ve şu asıl kadar kaçtınız fakat önünüzdeki günlerde ola ki de ilk kere sorumluluk almaya açık olacak ve evlilik kararını düşünmeye başlayacaksınız.Mayıs ayı mart ayı doğumlu Koçlar için ilginç bir ay olabilir.Dramatik kişilik değişiklikleri,hayatınızın tam anlamıyla değişmesi,içinizdeki bağımsızlık ve çeşitlilik isteğinin yoğunlaşması yaz aylarında yaşam yönünüzün ve beklentilerinizin değişmesine yol açabilir.Ayrıca bu sene,her türlü olumsuzluk karşısında korunacak,umulmadık iyiliklerle karşılaşacaksınız.Haziran ayında Koç burcunun mart ayında doğanları için epeyce uğurlu bir dönem başlıyor.Ağustos’un ortalarına dürüst çok önemli fırsatlar ayağınıza gelecek.Kendinizi ilerletmek,ruhunuzun ihtiyaçlarını önemseyecek seçimlerde bulunmak için olağanüstü bir dönem.

www.meleklermekani.com

Nuray Sayarı Yükselen Burç Hesaplama Özellikleri

nuray sayarı yükselen burç hesaplama yükselen burç hesaplama tablosu ay burcu hesaplama güneş burcu hesaplama bulgu burçlarda alçalan hesaplama yükselen hesaplama 2020 2021 yükselen burcu öğrenme Astrolog Nuray Sayarı Yükselen Burç Hesaplama yükselen burç özellikleri alçalan burç özellikleri…
www.meleklermekani.com www.meleklermekani.com

Ocak ayında iş hayatınız oldukça hareketli olacak. Yeni yıla aile hayatınızda beklenmedik oluşumlarla merhaba diyebilirsiniz.İşlerinizin yoğunluğu,kariyer hayatınızın etkin olması,beraber yaşadığınız insanlarla aranızda gerginliklere niçin olabilir.Ya da aile hayatınızda beklenmedik olaylar,meslek hayatınızı zor bir şekilde etkileyebilir.Aklınız onlarda kalarak meslek gerçekleştirmek zorunda kalabilirsiniz.yine de patronlarınız ya da üstlerinizle ilişkileriniz sizi olumlu yönde etkileyecek yalnız kendinizi hatalı ifade etmekten kaçınmalı,bu dönem yapacağınız anlaşmalarda her şeyi iki kez kontrol etmelisiniz.16 Ocak’tan sonradan rahatlayacak,görüşmelerinize ve kendinizi açıklama etmeye kaldığnız yerden devam edeceksiniz.Ocak ayını meslek alanında iyi değerlendirmelisiniz.

Şubat ayında sevgi ve ilişkilerinizde kendinizi geri plana çekme,platonik takılma,gizli ilişkiler peşine düşme veya var olan ilişkilerinizde bir soğukluk ve fedakarlık görülebilir.Tekrar bu dönem arkadaşlarınız ya da dahil olduğunuz gruplar sizi destekleyecekler.14 Şubat ve sonrası organizasyonlar,davetler ve grupları taşıyan her tür aktivite için yerinde bir dönem.Ayrıca yeni tanışacağınız ırk meslek hayatınızda manâlı kapıları aralayabilirler. 18 şubat sonrası sağlığınıza dikkat etmeli,aşırı şeker yüklü ağır yiyeceklerden ve içeceklerden uzaktan durmalısınız.Enerjinizde düşme görülebilir.

Mart başı sosyalliğiniz artmaya başlıyor.14 marttan sonra aşk ve gösteri hayatınızda ters giden ve bocaladığınız sorunlar ortadan kalkacak.Yeni bir aşk için iyi etkiler altındasınız.Tiyatro,sanat,spor,hobiler ve kendinizi gösterdiğiniz bir işle uğraşıyorsanız 12 mart ve sonrası yaşadığınız sorunlar,aksilikler ve ertelenmeler düzelmeye başlayacak.20 mart ve onu takip eden iki hafta her tarafında girişimleriniz ve atılımlarınız için şanslı bir dönem başlıyor.Planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Tekrar bu günlerde fiziki enerjiniz had safhada olacak,kendinize ve sağlığınıza iyi bakacaksınız…

Nisan ayında bir yandan hayatınızla ilgili konularda atılımlarınız devam ederken öteki yanlamasına fiziki konularda kazanımlarınızı arttıracaksınız.Önemli bir anlaşma,zam ya da vergi artışınız olabilir.17 nisan ve onu takip eden 3 hafta maddi konularla ilgili uzlaşma ve sözleşmelere imza atmamalı,fiyatı yüksek ve lüks alım satımlarından uzaktan durmalısınız.Benzer hatalara düşmemek için uğraşmalısınız.24-26 Nisan arası iş alanınızda en dikkat etmeniz gereken dönemlerden bir her birine.Sorumluluklarınızın artması sizi isyankar ve sabırsız bir döneme dürüst sürükleyebilir.Davranışlarınız ve sabırsızlığınızla kendi yaptığınız kalenizi kendiniz yıkabilirsiniz. Büyüyen sorumluluklarınız,beklenmedik olaylar ruh sağlığınızı negatif etkileyebilir.Yine bu dönem sağlığınız için gereken önemi almanız gerekecek.

14 mayıs ve sonrası fiziksel kazançlarınız ve sahip olduğunuz değerleriniz alanında kendinizi göstermeye başlıyor olacaksınız.21 mayıs ve sonrası yakın çevre,akraba,kardeşler,komşularınızla olan ilişkilerinizde kendinizi ortaya koyacaksınız.Ayrıca bu dönem onlarla ilişkileriniz mükemmel olacak. Tekrar 21 mayıs ve sonrası irtibat,bilgisayar,teknoloji,satış,pazarlama alanlarınız aktive olacak.18 mayıs-23 mayıs arası işiniz,sorumluluklarınız ve yaşam görüşünüz aralarında zorlanabilirsiniz.İçinizde çok pozitif şey yapma,ayrı alanlara gitme ricası yaşarken,hayat size bunu yaptırtmayabilir.İlk dönem(mart ayı) doğumlu Koçlar için dramatik şahsiyet değişiklikleri,hayatın tamamıyla değişmesi,öbür alanlara kayma ricası,özgür duygusu gibi etkiler 25 mayıs itibariyle ön plana çıkacak.

1 haziran ve sonrası iş ve hizmet alanlarınızda işleriniz daha uyumlu ve tıkır tıkır akacak.6 haziran ve sonrası yeniden ilk dönem koçlar için harika bir dönem başlıyor Bu dönem, hayattan alacağınız keyif ve zevkler artacağından kilo almaya yatkın olacaksınız .21-22 haziran günleri ev hayatınız yine karışabilir.Zorlanmalar,sabırsızlık,kolay öfkelenme veya umduğunuzla karşılaşmama gibi etkiler altında olacaksınız. 22 haziran ve civarı olumsuz gösterme açınız ve düşüncelerinizle depresyona karşı hazırlıklı olun.Herşeyin anında olmasını ve istediğiniz şekilde şekillenmesini bekleyemezsiniz..26 haziranda meslek hayatınızda beklenmedik sorunlar,hassaslıklar ve sonlanmalar görülebilir.Gergin geçecek birkaç güne dikkat edin.

14 temmuzda ev veaile hayatınızda bir takım başlangıçlar,yeni kararlar alabilirsiniz.Evli olanlar bu birkaç gün özenli olsunlar.Bekarlar kendi ev hayatlarıyla ilgili yeni kararlar alabilirler.26 temmuz evli ve ciddi ilişki taşıyanlar için tekrar riskli bir tarih.Özellikle birincil dönem koçlar için… Ağustosun sonlarına doğru özel yaşantınızın iş hayatınızı etkilemesine müsade vermemelisiniz. Özellikle 21 ağustos gibi eşinizin veya sevgilinizin ailesiyle çatışmalarınız olabilir.25 ağustos ve onu peşine düşüp takip eden 3 hafta sağlığınızı tekrar gözden geçirmeli ve nükseden hastalıklarınızı takibe almalısınız.

Eylül ayı çok çalışacağınız ve çalışmalarınızdan verim alacağınız bir gün olacak.Ortaklaşa işlerinizde ve parasal durumunuzda harcamalarınızı bir şekilde dengeye oturtmayı başaracaksınız.15 eylül ani ve umulmadık fırsatlar yakalayabilir,hayat size birden yeni çıkarımlar sunabilir. Eylül sonu ve ekim başı özel hayatınızla ilgili konularda çözümcül,anlayışlı bir yapı sergileyeceksiniz.Her nesil danışmanlık,sorunlarınızı konuşma üzerine iyi bir dönem olacak…

07 ekim ve sonrası banka,kredi,faiz,müşterek harcamalarınızda sorunlar oluşabilir.40 gün kredi almaktan,borç yapmaktan ve kredi kartlarınızı rahat bir şekilde kullanmaktan kaçınmalısınız.

Kasım ayı eski aşklarınızdan haber alabilir,var olan beraberliklerinizde sevginizi bakımlı açıklama edemeyebilirsiniz.Bu tesir 20 kasıma değin sürecek ardından rahatlayacaksınız.

05 aralık gibi seyahatler,yolculuklar,kendinizi geliştireceğiniz konular kayda değer olmaya başlayacak.Fikirlerinizi işinizde uygulamak üzere çoğaltacaksınız.

15aralık’a kadar anlaşma ve sözleşmelerinizi imza atmaktan,görüşmeler yapmaktan korkmayın.21 aralık satış,pazarlama,reklam ve basın alanında çalışıyorsanız sorunlar yaşayacağınız veya umulmadık durumlarla karşılaşabileceğiniz bir zaman dilimi olabilir.

Nuray Sayari Boğa Burcu 2012 Yorumu

Evet sevgili Boğalar 2012 yılı baştan başa iş,hizmet ve sağlık alanlarınızda test edileceksiniz.İşinizden yeteri kadar memnun musunuz,yaptığınız şeyler içinize siniyor mu? Bundan Böyle bazı şeyler sizin için miyadını mı doldurdu? Bütün bunları anlayacağınız ve kendinizi işinize ne dek verdiğinizi ,sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayacağınız bir yıl olacak.Hayatınızdan gitmesi gerekenler gitmeli,tarz ve alışkanlıklarınızda değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Disiplinli olarak ve ruh sağlığınızı göz önünde bulundurarak atılan adımlar sizi patavatsız endişe ve kuruntulardan kurtaracak,enerjinizi temizleyerek kendinizi daha sağlıklı hissetmenize neden olacak.Siz bu alanlarda gereken sorumlulukları üzerinize almaya hazırlanmış olduğunuzda yaşam size en güzelini sunacak.. 2012’da arkadaş,grup ve organizayonlarda galibiyet sizin.Sosyal çevrenizden faydalanacak,yeni insanlarla tanışacak,yeni kuracağınız dostluk ve çevreden en hoş şekilde üstünlük sağlayacaksınız.

Yeni yıla satış,pazarlama,iletişim,bilgisayar,yazımla ilgili konularda ani gelişecek olaylarla merhaba diyorsunuz.Medya,eğitim,seyahatler ve hukukla ilgili işleriniz varsa bu konularda 16 ocak’a değin imza atmamalısınız.Aynı zamanda bu yeniyıl akrabalarınız ve yakın çevrenizle ilgili konuları ani gelişmeler ve olaylarla hayatınıza taşıyabilir.15 ocak tarihinde (+,-3 gün) seyahat,dış ticaret,alım,satım,eğitim,medya,hukuk alanlarınızda yeni ve seri başlangıçlarınız olabilir.20 ocak sonrası kariyer ve meslek hayatınız hareketlenmeye başlayacak.Kendinizi toplum içinde çok iyi hissedeceksiniz.

Şubat ayı kariyeriniz namına çok güzel gelişmelerle karşılaşacağınız şahane bir ay olacak.Tanışacağınız yeni ırk,bulunacağınız yeni çevreler size ideallerinize dair yeni kapı açacaklar.17 şubat’ı bir kenara not edin.Muhteşem bir gün olabilir.

Mart ayında işten elde edilen gelirlerinizde çoğalma,zam,terfi gibi konular gündeme gelecek. Aralık sonu itibariyle ters dışarı giden ya da ertelenen ailevi işleriniz ya da ilişkileriniz 12 mart itibariyle düzelmeye başlayacak.Yine bu tarihten sonra sevgilinize veya eşinize sevginizi göstermekte zorlanabilir,kimsenin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.Aşk hayatınızda fedakarlık ön plana çıkabilir.Ayrıca rahat gizli ilişkiler peşinde koşabilirsiniz.15 mart ve onu peşine düşüp takip eden 2 hafta her tarafında arkadaşlarınızla,dahil olduğunuz gruplar,dernekler veya organizasyonlarda hoş başlangıçlar yaşayabilirsiniz.21 mart ve sonrası meslek hayatınızda arkanızdan dönecek dolaplara aleyhinde özenli olmalı,sizinle uğraşanlara açık vermemelisiniz. Bu 2-3 haftalık dönemde, enerjinizde düşüşler görülebilir.Sağlığınıza ve kendinize fazla dikkat etmeniz gereken bir dönem,hastalıklar bu dönem sizi dar yakalayabilir,önleminizi alın…

Nisan ayının başında sosyalliğiniz artabilir,insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.Bekarsanız aleyhinde cinsi etkilemeyi başaracaksınız 14 nisan ve onu peşine düşüp takip eden bir iki hafta boyunca kadersel bazı olaylarla karşılaşmanız ve olaylara müdahele edememeniz görülebilir.17 nisan-13 mayıs arası bireysel girişimleriniz ve hayatınıza dair manâlı kararlar vermemeli,anlaşmalarınız varsa imza atmamalısınız.Tekrar bu dönem kendinizi yanlış tanıtmamaya özen gösterin

Mayıs ayının ortalarında planlarınızı ve girişimlerinizi gerçekleştireceğiniz,hayatınıza yeni bir yön vereceğiniz bir dönem başlıyor.Herşey lehinize olacak,bu dönemi es geçmeyin. 18-23 mayıs arası tekrar varsa çocuklarınızla,yoksa aşk hayatınızda mücadeleleriniz devam edecek.İyimserlik ve dikkat etmek arasında kalabilir,kendinizi fazla fazla zorlayabilirsiniz

Haziran ayında sağlığınızla ya da başkalarının sağlığıyla ilgili öbür ve öbür deneyimler sizi bekliyor olabilir.Ruhani konulara yönelebilir,ruhunuzu geliştirecek deneyimlerin peşinden koşabilirsiniz.Haziran ortasında enerjiniz yüksek akabilir.Çekiciliğiniz yüksek olacak,aşk hayatınızı hareketlendirecek eğlenceler,aktiviteler ve planlar ardındaki olabilirsiniz.14 haziran ve sonrası fiziksel konular ön plana çıkacak.Kazançlarınızı arttırmanın,bütçenizi ayarlamanın yolunu bulacak,kendinizi güvende hissedeceksiniz.21 haziran günü umulmadık olaylar yüzünden ortaya çıkacak para harcamalarına karşı dikkatli olun.26 haziran fikirsel karşıtlıklar,meslek hayatınızı etkileyecek konuşmalar ve yanlış anlaşılmaları tetikleyecek durumlara karşı açıkgöz olmalısınız.Yeniden bu günler ,seyahatlerde ve uzakta yolculuklarda,akrabalarınızla veya yakın çevrenizle ilgili konularda zorluklar ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz..

11 temmuz civarı yakın çevreniz,akraba,kardeşleriniz,komşularınızı ve sevdiklerinizi işin içine alacak yeni ve ani gelişmelere şahit olabilirsiniz .26 temmuzda iş hayatınızdaki gerginliklerin sağlığınızı olumsuz etkilemesine müsade vermeyin.Belki de bir anda oluşacak bazı olaylar,işinizi gücünüzü etkileyebilir.

Ağustos ayına tekrar azıcık zorlanarak başlayacaksınız. 10 ağustos’tan sonra konut ve aile meseleleri daha fazla gündeminizde olacak.Yer değişiklikleri,konut alım,satım,kiralama gibi işlerle ilgilenebilir,eviniz ve aileniz için uğraşabilirsiniz. 20 ağustos-14 eylül arası eski aşklarınız her yerde gündeme gelebilir,onlardan bir şekilde haber alabilirsiniz.Var olan ilişkinizde yanlış anlaşılmalara ve hatalı ifadelere dikkat etmelisiniz.Özellikle 26 ağustos’ta tartma verdiğiniz bir meslek,seyahat veya ticaret değişik engellere takılabilir,şartlar tarafından kıstırıldığınızı düşünebilirsiniz.

18 eylül’de yeni fırsatlar ve işlerle karşılaşabilir,dost ve grupsal aktivitelerden üstünlük görebilirsiniz. 23 eylül ve birkaç gün meslek hayatınızdaki stresler asap sisteminizi olumsuz etkileyebilir aman uyarı…

02 ekim aşk veya izdivaç hayatınız tavan yapabilir.Uzun dönem flört edenler ilişkilerini bir üst aşamaya taşımaya hazırlanabilirler.07 ekim ve 40 gün boyunca ilişkileriniz hayatınızda tartı kazanmaya başlayacak.Biraz sevginizi ifade ederken zorlanabilirsiniz.Eskiden yaşadığınız hatalara düşmemeli,kendinizi ve ilişkilerinizi sağlıklı bir şekilde gözden geçirmelisiniz. 23 ekim tarihinde kendi kafanıza tarafından hareket etme ricası,partnerinizle gerilim yaşatabilir

06 kasım ve onu takip eden haftalarda ortaklı işlerinizde yeni karar ve başlangıçlarınız için yerinde ortamlar bulabilirsiniz,yine ilişkilerinizde yeni karar ve başlangıçlar yerine getirmek için yerinde bir dönem olacak.

20 kasım’a kadar ortaklı işlerinizden istediğiniz randımanı alamayabilirsiniz.Ay sonu ortak gelirlerinizde çözüme yönelik işler içinde olacaksınız. Kasım ve aralık aylarında eğer çok aciliyeti yoksa ameliyat ya da operasyonlardan kaçınmanız gerekecek.Ayrıca riskli ve güvenli olmayan aktivitelerden uzak durmalısınız.

Yine aralık başı banka,kredi,faiz,vergi,nafaka gibi konular ön planda olacak.Aralık sonundaki ay tutulması en fazla parasal konularda sizi etkileyecek.Ay sonu bedensel dengenizi iyi sağlayın.

Nuray Sayari İkizler Burcu 2012 Yorumu

Sevgili İkizler 2012 yılındal kariyeriniz parlayacak,işinizde kendinizi gösterecek kayda değer şanslar yakalayacaksınız.Hiç olmadığı değin toplum önünde almak,insanlara hizmet vermek ve değişik ortamlarda yer almak isteyeceksiniz.Çalışan ve kariyeri için uğraşanlar mücadelelerinin mükafatını hoş bir şekilde görecekler…Eğer yeni bir iş arayışı içindeyseniz,işinizi başkalaşmak ya da bitmiş yapılandırmak istiyorsanız kısmet sizin için çalışacak. Aşka ciddi yaklaşmak,hayatınızda önemli kararlar edinmek,çocuklarınızın sorumluluklarıyla mücâdele etmek hayattan aldığınız zevki bir parçada olsa kısabilir fakat gerçi bu konularla ilgili fazla manâlı bilgiler edineceksiniz. Sevdiğiniz insan veya çocuklarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz.Bekar olan İkizler,kendilerinden ihtiyar veya genç bir partner seçebilirler.Lay lay lom başlayan bir ilişki zeka alınan sorumluluklarla ciddiye dönüşebilir.Kendinizi ifade edeceğiniz konularda yaratıcılığınızın engellendiğini düşünebilirsiniz. Zorlandığınız etkileri geçirmek için kendinizi işinize,hobilerinize daha artı vermek size beklemediğiniz başarılar kazandırabilir. Mayıs ayında doğan İkizler,Haziran ayı itibariyle çevreniz ve arkadaşlarınız değişmeye başlayacak.Belki de değiştireceğiniz konut veya iş yüzünden bu etkiye maruz kalacaksınız.Bu değişecek olan çevre size yeni açılımlar ve yeni işler kazandırabilir.

Yeni yıla para evinizdeki ay tutulmasıyla antre yapacaksınız.Beklenmedik masraflar ya da ödemelerle ilgili sorunlar yeni yılı istediğiniz gibi geçirmenize engel olabilir.Bu alanlardaki sorunlarınız 16 ocak’tan sonradan düzelmeye başlayacak.Kredi ya da borç alacaksınız 16 ocak’tan sonradan almaya çalışın.18 ocak itibariyle kariyeriniz ve meslek hayatınız aydınlanmaya ve güzelleşmeye başlıyor.20 ocak sonrası daha çok seyahatler,ticaret,eğitim,medya,yabancı ortaklı işler alanlarınız aktive olmaya başlayacak. Yine bu günlerde eşinizin akrabaları ve kardeşleriyle daha fazla zaman geçireceğiniz bir dönem olacak.Ocak sonu kendi akrabalarınız ve eşinizin akrabaları arasında gerginlikler yaşanabilir

Şubat ayı kendinizi iyi hissedeceğiniz ve işinizle ilgili güzel gelişmelerin olacağı bir ay olacak.17 şubat şanslı bir gün.

Mart ayında kariyeriniz epeyce faal olacak.Çalıştığınız yerde bayan erkek herkesle iyi anlaşacaksınız. 12 mart’tan daha sonra son birkaç aydır zorlandığınız akrabalık,kardeşlik ilişkilerinizde olumsuzluklar ortadan kalkacak.30 mart ve birkaç gün baştan başa aşk hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz.Çocukları olanlar onlarla ilgilenmek durumunda kalabilir.

11 Nisan itibariyle sevginizi yeteri kadar gösteremeyebilir,sevdiğiniz insanın sizi anlamdığını düşünerek içinize çekilmeler yaşayabilirsiniz.Yalnız kalmak isteğiniz artabilir veya patavatsız fedakarlıklarda bulunabilirsiniz.Yine bu dönem platonik ve rahat saklı aşklar yaşamanız mümkün.08 nisandan sonra yine ailevi konularda sorumluluklarınız artacak.Kendinizi dibe vurmuş hissedebilirsiniz.14 nisan ve sonrası yeni tanışacağınız insanlar,katılacağınız davetler veya grupsal aktiviteler hayatınız için önemli olmaya başlayacak.Yeni başlangıçlar gündeme gelebilir17 nisan’dan daha sonra geçmiş dönem yaşadıklarınız ve gözden kaçırdıklarınız ortaya çıkabilir.Kendinizi bitap ve bitkin hissedebilirsiniz.24-26 nisan arası aileniz ve işiniz arasında bocalayabilir,asi ve isyankar tavırlarınızla sevdiklerinizi üzebilirsiniz.İş hayatınızdaki değişimler ev hayatınızda kendinizi tedirgin hissetmenize neden olabilir.Nisan sonu geri planda durmanız ve enerjinizin tam olarak çalışmaması insanların arkanızdan konuşmasına ve yeniden arkanızdan meslek çevirmesine niçin olabilir.

14 mayıs ve 2 hafta boyunca kadersel bazı olaylar hayatınızda etkin olacak.Herşeyi geldiği gibi yaşayın. 18-23 mayıs arası evinizdeki sorumluluklar,işinizdeki gelişime engel olabilir. 21 mayıs ve sonrası sizin döneminiz başlıyor.Maddi konularda kayda değer kazançlar elde edebilirsiniz.Bu dönem cümbür cemaat sizi konuşuyor olacak.28 mayıs ve sonrası sosyal çevreniz ve tabi olduğunuz gruplarda manâlı şansın dönmesi görülecek.Belki de evinizi veya işinizi değiştirecek ve yepyeni halk müziği ve çevreye kavuşacaksınız.

Haziran ayında bu tanışacağınız insanlarla beraber fazla manâlı fırsatlar yakalayabilir,arkadaşlarınızdan istediğiniz yardımı ve güzelliği görebilirsiniz.06 -14 haziran arası fırsatları kaçırmayın ve her anlamda şansınızı değerlendirin.26 haziran (+,-) 3 gün eşinizin ya da sevgilinizin maddesel durumuyla ilgili gelişmeler etrafınızı saracak.Bugün ailesel ve maddesel anlamda baskı bir gün olabilir.

11 temmuz civarı fiziksel konularda yeni açılımlar yakalayabilirsiniz.Beklenmedik bir para elinize geçebilir ya da yapacağınız yeni anlaşmalarla kendinizi garanti altına alabilirsiniz. 26 temmuz aşk hayatınızda kopmalar,sorunlar ve ciddi çekişmeler görülebilir.Ne düşüneceğinizi bilemeyacağiniz bugün sinirli davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız.

Ağustos ayında konut ve aile hayatınız kayda değer olacak.Evinizi güzelleştirmek,tadilat,dekorasyon,tamirat gibi işlerinizi sorun çıkmadan halledebilirsiniz.Evinizde süre aşmak,dost ve arkadaşlarınızı ağırlamak ön planda olacak.Yeniden bu günlerde ,aşk hayatınızda durgunluk ve bitişler yaşayabilir,çocuklarınız varsa onlar yüzünden eliniz kolunuz bağlanabilir.20 ağustos ve 3 hafta her tarafında ailesel konuşmalar,geçmişi anmak gibi etkilerle doymuş olacaksınız.Ev alım,satım,kiralamadan uzaktan durun.

Eylül başı hayatınızın konusu aşk veya çocuklarınız olacak.Çocukları olanlar onlarla zaman geçirmekten hoşlanacaklar.Ailenizin hayata benzer pencereden bakıyor olması ve kolaylık sizi mutlu edecek.18 eylül günü iş hayatınız için bir gün.Hiç beklenmedik teklifler,fırsatlar ayağınıza gelecek.Bugünü özellikle meslek başkalaşmak istiyorsanız iyi değerlendirin.

Ekim ayı çocuklarınız ve aşk hayatınızla sorumluluklarınızı bileceğiniz hoş bir dönem olacak .07 ekim ve onu takip eden 40 gün baştan başa iş yerinizde çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinize uyarı etmelisiniz.En iyi ilişkileriniz bile bu dönem bozulabilir.Ekim ayında fazla çalışabilir,biraz istemeden işinizi yapabilirsiniz. Ekim ve kasım ayında sağlığınızla ilgili konularda geri çekilmeler ve problemler görülebilir.Bu kendinizi yeteri değin sevmemenizden ve önemsememenizden kaynaklı olabilir.İçsel stresinizi körükleyecek durumlardan uzaktan durmalısınız.Fazla kendinizi yormayın.

Kasım ayı önemli anlaşmalar,konuşmalar ve görüşmeler gündeme gelecek.Kendinizi gösterecek ve bunun sonucunda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.Çok çalışmanızla takdir alacaksınız.Ama yukarıda da dediğim gibi kendinizi çok pozitif yormamanız gereken bir dönem.

05 aralık ve sonrası ortaklı işleriniz varsa fazla güzel açılımlar yakalayabilirsiniz. Yine bu gün ve iki hafta her tarafında evlilik kararı,ilişki başlatma,sonlandırma ve taşınma ya da ilişkinizle ilgili yeni kararlar alacağınız bir dönem olacak.21 aralık’ta hayatınızla ilgili kritik kararlar vermeniz gereken bir dönem olacak.Özellikle Burcun son günlerinde doğanlar bu döneme uyarı etmeliler…

Nuray Sayari Yengec Burcu 2012 Yorumu

Sevgili yengeçler 2012 yılı,tanıdık olmayan ortaklı işler,medya,eğitim,hukuk,yayıncılık,gezi alanlarında süper fırsatlarınız olacak.Yurtdışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek,görüş açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız.Öğrenmeye ve öğretmeye açık bir yıl olacak.Eğer medya ve basın işinde çalışıyorsanız bu yıl işinizde harikalar yaratabilirsiniz.Bir şeye inanmaktan çok bileceksiniz.Aile yaşantınız yükümlülük verici,can sıkıcı ve bunaltan etkilere sahip olabilir,hiç olmadığı dek bu konularda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.Evinizle ilgili tamirat,yeniden yapılandırma,ödemeler ya da ailenizden bir insanın bakımını üstlenebilirsiniz.Çözemediğiniz içsel problemlerin çözüme ulaşması için dikkatleri kendinize çevirmeli,alışkanlıklarınızı ve davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz.gerçi izdivaç düşüncesi içinde olanlar biraz zorlanarak da olsa kendi ailelerini ve yuvalarını kurabilirler. Haziran ayında ilk dönem (temmuz doğumlu) yengeçler için harika bir kariyer dönemi geliyor.Bir kaç ay sürecek bu olumlu etkiyi es geçmeyin ve faydalanın

Yeni yıla hayatınızı veya özel hayatınızıbir anda değiştirecek olaylarla başlayacaksınız.01 ocak ve 3-5 gün ona yakın tarihte doğanlar bu değişimden ve olaylardan en fazla nasibini alacak olan kişiler. 15 ocaktan sonradan özel hayatınızla ilgili önemli açılış ve kararlar alabilirsiniz.Düzenli ve süregelen bir ilişkisi bulunanlar evlilik kararı alabilir ya da apaçık hiçbir şey yokken bir anda kendilerini bir aşk ve uzun süreli ilişki içerisinde bulabilirler.16 ocak ve sonrası yeni iş teklifleri ve anlaşmalar gündeme gelebilir. 18 ocak sonrası yabancı ortaklı işler,hukuk,eğitim,medya,ticaretle ilgili işleri olanlar gökyüzünden olumlu etkiler alacak ve kendilerini her anlamda geliştirecek işler yapacaklar.Ay sonu müşterek giderler,banka,kredi ve eşin ya da sevgilinizin para konuları ön planda olacak.

14 şubat itibariyle başkalarının kaynakları,ödemeler ve ortaklaşa kullanılan paralar alanınızda yeni atılım ve başlangıçlarınız olabilir.17 şubatta yapılacak olan bir yolculuk,seyahat,kurs,seminer gibi etkinliklerden fayda ve güzellikler göreceksiniz. Bir seyahat veya eğitim esnasında tanımadığınız bir insanla karşılaşabilir,cömertliğinden etkilenebilirsiniz.Halihazırda bir ilişkiniz varsa bugün epeyce hoş bir gün olacak.

12 mart itibariyle para evinizde birkaç aydır yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak.Harcamalarınızı ve gelirlerinizi rayına oturtmayı becereceksiniz.08 mart sonrası patronlarınız veya üstlerinizle ilişkileriniz çok iyi olmaya başlayacak.15 mart tekrar yabancı ortaklı işler,ticaret,seyahatler,eğitim,hukuk,medya alanlarınızda şahane yenilikler yapabileceğiniz ve isteklerinizi ortaya dökebileceğiniz bir dönem olacak.

07 nisan ve sonrasında yeniden akraba ve kardeşlerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir.Tamamlanmamış bir konu ya da olay yeniden hayatınızda önemli olmaya başlayacak.14 nisan ve onu peşine düşüp takip eden 2 hafta kariyerinizle ilgili manâlı başlangıçlarınız olabilir.Yeni teklifler,terfi,zam gibi hoş etkiler aşağı olacaksınız. 17 nisan-13 mayıs arası arkadaşlarınızla veya gruplarla olan iletişiminize uyarı etmelisiniz.Bu dönem eski arkadaşlarınızla görüşebilir,geçmişi yad edebilirsiniz. 24-26 nisan arası fikirsel olarak zorlanacağınız ve üzerinizde baskı hissedeceğiniz bir döneminiz olacak.Yakın çevrenizin sorumlulukları sizi gerçekleştirmek istediğiniz şeyler konusunda isyana götürebilir.28 nisan tekrar ilişkiniz varsa aşk hayatınızda zorlanacağınız ve hassaslıklar yaşayacağınız bir gün.

Mayıs ayı organizasyonlar,grupsal aktiviteler,arkadaşlarınızla yapılacak planlar namına olumlu bir dönem. 18 mayıs ve civarında çok gerçekleştirmek istediğiniz bir seyahat,meslek veya eğitim bazı şartlar sonucunda ertelenebilir ya da engellenebilir. 21 mayıs ve sonrası enerjiniz düşük olacağından kendinizi zorlayacak aktivitelerden ve planlardan uzaktan durmalısınız.Bu bir ay boyunca bol vitamin almayı ihmal etmeyin.28 mayıs ve sonrası kariyer ve meslek hayatınızda beklenmedik değişimler ve olaylar yaşamaya tedbirli olun.Fazla ani bir şekilde iş ve kariyer değişiklikleri yaşayabilir veya var olan işiniz içerisinde beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz.Bu dönem esnek olmanız gerekecek.

bu vesileyle hiç merak etmeyin birkaç gün daha sonra 06 haziran civarlarında fazla önemli bir fırsat yakalayacak,sizi memnun edecek fırsat ve etkilerle karşılaşacaksınız.12 haziran ve ardından koşullar elinizde olmayabilir,kadersel bir takım olaylarla karşılaşabilirsiniz.Yeni girişimleriniz ya da başlayacağınız bir işiniz varsa bu döneme eşit getirmemekte avantaj var,yeniden bu 2 hafta sağlığınıza fazla uyarı edin..Temmuz’un birincil 10 gün içinde doğanlar 21-22 haziran’a hayatınızla her tür konularda çok dikkat edin. 26 haziranda aşk hayatınızda duygusal gelişmeler yaşayabilirsiniz.Bekar olanlar ani verilecek olan bir kararla izdivaç kararı alabilir veya beraber yaşamaya başlayabilirler.

11 temmuz civarı hayatınız ve girişimleriniz için seri ve ani sonuçlar alacağınız bir dönem başlıyor. Hayatınızı değiştirecek kararlar alabilirsiniz.Başka bir alana kayma,değişik ve sizi ayrı etkileyecek işlerle uğraşma,kent veya yurt değiştirme,aşk hayatınızla veya aile yapınızla ilgili manâlı kararlar gündeme gelecek.Temmuz ayı genellikle hayatınızdaki dönüm noktasını temsil ediyor olacak.09-10-11-12-13-14 Temmuz doğumlu olanlar bu dönüşümü ve değişimi azami yaşayacak olanlar. 26 temmuzda meslek hayatınızdaki ani gelişmeler ev ve ailenizi bir müddet de olsa ihmal etmenize ve o günler sinirli olmanıza niçin olabilir,dengeyi oturtmakta zorlanabilirsiniz. Aynı şekilde ailenizdeki büyüklerin sağlıklarına fazla dikkat etmesi gerekiyor.

10 ağustos ve sonrası maddesel konular hayatınızda siklet kazanmaya başlayacak.20 ağustos-14 eylül arası para konularında imza atmamaya itina gösterin. 21 ağustos aileniz ve sevdiğiniz birey aralarında sürtüşmeler yaşanabilir.Veya yer değişim gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz.Koşullar öyle istediğiniz gibi olmayabilir

20 eylül seyahatler veya manâlı işlerinizde daha önceden gündeme gelen ve sonrasında ertelenen bir kısmetiniz olacak. Eylül sonu aile ve konut hayatınızın detaylarıyla mücâdele etmek durumunda kalacaksınız.Evinizde vakit geçmek,davetli aklında bulundurmak,tadilat,dekorasyon,tamirat işlerine girmek ön planda olacak.

Kasım ayı özellikle sonlarına doğru hiç durmadan çalışacak,enerjinizi bu yönde harcayacaksınız. . Kasım ayında bünyenizi pozitif zorlama ihtimalinizden kaynaklı olarak ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yatkın olacaksınız.Tekrar bu dönem çocuklarınızın sağlığına dikkat edin

Nuray Sayari Aslan Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Aslanlar 2012 yılında ,kredi,faiz,ödenti,müşterek gelirler alanılarınızda şanslarınız olacak.Ayrıca umulmadık insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye dürüst değiştirecek etkiler göreceksiniz.Elinize miras geçebilir.Eşinizin ya da partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanabilirsiniz.Her anlamda başkalarından yardım istemeye istekli olacak,takviye etmekten de kaçınmayacaksınız.Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa gönül rahatlığıyla bu sene alabilirsiniz.Mistik,gizemli ve psikolojik şeylerden yararlanabilir,kayda değer ameliyatlarınız varsa olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

2012 yılında iş ve hizmet hayatınızı ve sağlığınızı etkileyecek ay tutulmasıyla başlıyorsunuz.Bu birkaç gün oluşacak olaylara karşı stres hissetmeniz çok muhtemel. Tekrar bugünler sağlığınıza fazla uyarı etmelisiniz.Çok çalışmadan kaynaklı olarak sağlığınızı dikkatsizlik etmeniz sizi en fazla yılbaşında etkileyebilir.15 ocak ve civarı meslek ve hizmet alanlarınızda yeni başlangıçlar,ani oluşumlar yaşayabilirsiniz.Kendinizi iyi hissettirtecek gelişmeler yaşamanız mümkün. Ocak sonu ilginiz izdivaç ve ilişkilerinize kayacak.Ay sonu gerginlikler yaşayabilirsiniz.

14 şubat ve sonrasında ilişkileriniz,evliliğinizle ilgili yeni kararlar ve uygulamalara geçmeniz uygun olacak.Bekar olanlar ciddi ciddi evlenmeyi düşünebilir ve bu tekliflerle karşılaşabilirler.Tekrar bu dönem ortaklı işleriniz varsa yeni kararlar alabilirler,yeni ortaklıklar için harekete geçebilirsiniz.Taşınmak veya yer başkalaştırmak için yerinde bir dönem.17 şubat eşinizin veya sevgilinizin maddesel durumunda güzel gelişmeler yaşanabilir.Ay sonu sizde kendinizi uğurlu hissedeceksiniz.

Hayatınızın yönünü çizemediğiniz ve enerjinizi ortaya koyamadığınız son birkaç ayın olumsuz etkisi 12 mart itibariyle ortadan kalkıyor.Şimdi harekete geçme ve hayatınız için enerjinizi ortaya sıralama vakti, kendinizi rahatlamış,enerjinizi üstteki seviyelere taşımış bir şekilde bulmanız kendinizi iyi hissettirtecek.Tekrar bu dönem sabırsızlık ve heyecan kazalara davetiye çıkarabilir

Nisan başı kariyerinizde konuşmalarınızla ve görüşmelerinizle herkesi etkilemeyi bir şekilde başaracaksınız.Yeniden bu dönem iş seyahatleri,eğitim,seminer,kurs gibi etkilere açıksınız.17 Nisan -13 mayıs arası kariyerinizde patronlarınızla veya beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminize dikkat edin.İmza atmayın.24-26 nisan tarihlerinde eşinizle,ortağınızla veya sevgilinizle aranızda fiziksel konularda gerilim yaşayabilirsiniz.Ekonominizi dengede tutmak bu dönem basit olmayacak.Benim param,senin paran tartışmalarına girmekten kaçının.

Mayıs ayı kariyerinizde kendinizi göstermek açısından fazla dürüst bir ay. 20 mayıs sonrası sevginizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.Artık yorulduğunuzu hissediyorsunuz ve karşı taraf sizi anlamıyor.Sizde kendinizi sosyal ortam ve eğlencelerden uzaklaştırarak niye böyle olduğunu gözlemlemek niyetinde olabilirsiniz.Tekrar bu dönem ilişkilerde fedakarlık,kendini masraf,sıcacık ilişkiler,platonik aşklar yaşanması olası. 28 mayıs sonrası inanç sisteminizde değişimler,olaylara bambaşka bir gözle bakma devriniz başlıyor.

Haziran ayında arkadaşlarınız ve grupsal aktiviteler hızlanmaya başlıyor.Bu dönem harcamalarınız artabilir.06 haziran sonrası öbür,garip seyahatler,eğitim fırsatı ya da yasal bir yargının umulmadık bir şekilde lehinize dönüşmesi görülebilir.21 haziran sonrası yeni bir işe başlamamak önemli.Arkanızdan meslek çeviren insanların varlığı artabilir.Siz de olaylardan geri planda durmak isteyebilirsiniz, enerjiniz düşük çalışacak.Yorgunluğunuz artabilir,dinlenmeye süre ayırmalı,kendinizi zorlayacak aktivitelerden uzakta durmalısınız.26 haziranda işle ilgili bir sorun ya da ani gelişebilecek bir durum gerginliğinizi arttıracak.

11 temmuzda kadersel bir takım başlangıçlarınız olabilir.Gizli gizli olan şeylerin ortaya çıkması,olayların perde arkasındaki sırlarını farkına varmak sizi yorabilir.Bazı konularda kaybettiğinizi düşünmeniz ya da elinizden bir şeyin gitmesi sizi zorlayabilir.Maneviyata yönelmelisiniz.Hiç üzülmeyin herşey sizin bir sonraki adımlarınız için olması gerektiği gibi olacak. 26 temmuzda sinirsel krizlere açık olabilirsiniz.Kendinizi ve beyninizi bu aralar çok zorlamayın

Ağustos ayı fiziki konularda görüşmeleriniz,kazançlarınız artabilir.21 ağustos civarı yakınlarınızın sağlık durumu durumlarıyla ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz.Ya da bir işiniz çevresel faktörler sebebiyle engellenebilir. Tekrar bugünlerde yakın çevrenizden bir insanla ilişkileriniz çok iyi olacak ya da yeni tanışacağınız insanla aşka başlayabilirsiniz.20 ağustos-14 eylül arası fiziki konularda imza atmaktan,yeni meslek yapmaktan kaçınmalısınız.

Eylül ayı daha çok akraba ya da kardeşlerinizle ilgileneceğiniz bir ay olacak. 13 eylül ve sonrası ev ve aile hayatınız ağırlık kazanmaya başlayacak.Evinizle ilgilenmek dekorasyon,tadilat,ev işleri,tamirat yapmak için uygun zamanları bulacaksınız.Alışverişleriniz ailenize karşın olacak,evinizde misafir ağırlamaktan keyif alacaksınız.

Kasım başı ailesel konularda yeni kararlarınız olabilir.Ev değiştirme gibi fikileriniz varsa bu dönemden sonra yapmakta fayda var. 20 kasım sonrası yeniayla beraber borsa ve spekülasyona dayalı işlerinizde şans sizden yanlamasına akacak. 22 kasımdan daha sonra aşk hayatınız hareketleniyor.Eğlenceli ortamlarda bulunmak,istediğiniz marifetli fikirleri ortaya dökmek için mükemmel.

05 aralık çocuk gerçekleştirmek isteyenler için bu kararı alabilecekleri,flört aşamasındayken aşklarını,ilişkiye taşıyacakları bir dönem olacak.Yine bu dönem bekarlar için gösteri hayatları tavan yapabilir.Cinsel isteğiniz enerjik olacak ve etraftaki insanları etkilemeyi başaracaksınız.21 aralık civarı sosyal ortamların ve arkadaşlık ilişkilerinizin aşk hayatınızı bozmamasına ve stres yaratmamasına uyarı edin.

Nuray Sayari Basak Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Başaklar,2012 yılı boyunca izdivaç,ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde inanılmaz şanslarınız olacak.Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir ya da ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.Evliyseniz,izdivaç ve beraberliklerinizden kısmet ve üstünlük sağlayacaksınız.Ortaklı işleriniz varsa veya ortaklaşa bir iş yapmayı düşünüyorsanız bu dönemi iyi değerlendirin.Yeniden bu zaman zarfında hayatınız için manâlı olacak sözleşmelere gönül rahatlığıyla imza atabilirsiniz.Taşınma veya yer değişim gibi etkilerde de şans sizden yana olacak.Bu yıl içerisinde tanışacağınız halk hayatınızda manâlı bir yere sahip olacaklar.Kesinlikle yeni tanıştığınız insanları pas geçmeyin.Hayatınızı her tarafta kurup,yapılandırdıktan daha sonra derhal sıra sahip olduğunuz değerlerde ve para alanındaki sorumluluklarınızda.

Yeniyıla arkadaşlarınız ve aşk hayatınızdaki zorlanmalarınızla merhaba diyebilirsiniz.Beraber yapılacak organizasyonlarda her iki taraf arası yöneticilik işi sizi zorlayabilir.Tekrar aşk hayatınızdaki yanlış anlaşılmlar ve ifadeler 16 ocak’ta son bulacak. 15 ocakta aşk hayatınızda yeni oluşumlar ve yeni olaylarla karşılaşabilirsiniz.Ani bir bebek haberi hayatınızı kökünden değiştirebilir. Ocak sonu,şubat başı aşk hayatınız yerini iş hayatınıza bırakmaya başlayacak.

Şubat başı itibariyle iş hayatınız aktive olmaya başlayacak. 16-17 şubat günleri evlilik teklifi alabilir,özel hayatınızda kalbinize tarafından fazla hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Mart’a dek sağlığınız istediğiniz gibi olmayabilir.Enerjinizi düşük hissetmeye yatkın olacaksınız.Oluşan olaylarda hiddet ve kin,nefret edilen şey gibi duyguları içinize atmamalısınız 15 mart izdivaç ve ikili ilişkiler alanında adım atabileceğiniz ve yeni kararlar alabileceğiniz bir dönem.

14 nisan sonrasıortaklaşa para alanınızda,ödemelerinizde,banka,hesap,kitap işlerinizde yeni açlılımlar yakalayacağınız bir yıl olacak.17 nisan-23 mayıs arası özellikle tanıdık olmayan ortaklı işlerinizde,seyahat ve yurtdışı yolculuklarınızda,eğitim ve hukuk alanlarında,ticaret bazlı işlerinizde imza atmamaya ve yeni başlangıçlar yapmamaya itina gösterin.Bu konularda geçmiş bir konu bitmiş önünüze gelebilir. 24-26 nisan arası sorumluluklarınızın,aşk hayatınızda karmaşalar yaratmasına neden olabilir. Çok ivedi karar vermeye müsait olacağınızdan bütün gemileri yakabilirsiniz.Öfke ve sabırsızlığınıza baskın olmalısınız.Özellikle son dönem başaklar için oldukça riskli tarihler.

14 mayıs ve sonrası hayata bakış açınız yenilenecek,kayda değer seyahatler,yolculuklar,eğitim fırsatlarını kaçırmayın. 18 mayıs aşk hayatınızda özel ilişkilerinizde çevreniz göre engelleniyormuş hissine kapılabilirsiniz.İşler istediğiniz gibi olmayabilir ama paniğe kapılmayın ve daha artı mesuliyet almaya hazırlıklı olun.28 mayıs sonrası hayatınızda büyük değişikliklerin yavaştan geldiğini hissetmeye başlayacaksınız.Eşinizin veya sevgilinizin fiziki durumunda şansın dönmesi görülebilir.Elinize bir yakınınızın umulmadık vefatı sonucu miras geçebilir.

06 haziran sonrası beklediğiniz bir ödeme veya para varsa oldukça şanslı ve fırsatların lehinize çalıştığı bir dönem olacak.Banka ve kredi kartı borcu olanlar ellerinin rahatlamasıyla bu alandaki sorunlarını rahatça giderebilirler.Haziran başı kariyer eviniz faal olacak.Yeni iş teklifleri,göz önünde bulunma ricası,röportaj ve konuşmalar içinde yer alacaksınız. 08 haziran ve ardından bundan böyle yerinizde duramayacaksınız.Hızlı ve aktif hareket halinde olmanız farkında olan olmadan kazalara davetiye çıkarabilir.Onun dışarıya bu yükselen enerjinizi spor yaparak dengeleyebilirsiniz.16 haziran sonrası aşk hayatınızda geri çekilmeler,sosyal yaşantınızda azalmalar görülebilir.Yine bu dönem rahat ve platonik aşklara yelken açabilirsiniz.İlişkisi olanlar sevdikleri kişinin kendilerini anlamadığını ya da tatmin edemediğini düşünebilirler. Özellikle 26 haziranda aşk hayatınızda tutulmalar yaşayabilirsiniz.Gizli saklı aşklara,kafanızı çelmeye çalışan insanlara fazla uyarı etmelisiniz.

11 temmuzda sosyal çevrenizde ve arkadaşlıklarınızda yeni olaylar ve yepyeni bir dönem başlayacak.Grupların,organizasyonların göz bebeği olacaksınız.26 temmuz bedensel konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz.Aniden oluşacak bir masraf veya harcama canınızı sıkabilir.Giren ve çıkan paranın dengesini iyi sağlamak zorundasınız. Yeniden 26 temmuz ardından kendinizi halsiz ve bitkin hissetmeniz mümkün.Koskoca senenin yorgunluğu yeni yeni çıkmaya başlıyor olacak.Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanma şansınız yüksek olacağından bu dönem destek almalısınız.Ayrıca yeni girişimler ve planlarınızı hayata geçmek için uygun bir dönem olmayacak.

Ağustos ayı fiziksel durumunuzda durmalar görülebilir.Para istemekte veya almakta zorlanabilirsiniz.19-21 ağustos keyfinizi yerine getirecek,para problemlerinizi çözmeyi başaracaksınız.21 ağustos tarihlerine yakın günlerde borsa oynamayın ve spekülasyonlu işleriniz varsa riskten uzaktan durun.24 ağustos sonrası zaman sizin zamanınız.Her tür girişim ve atılımlarınız için olağanüstü bir dönem olacak.

14 eylül’e kadar kayda değer anlaşmalara imza atmayın.Eylül ayı her tür girişim ve atılımlarınız ve planlarınızı uygulamanız için şahane bir ay olacak.Eylül sonu maddesel konularda sorumluluklarınızı biliyor olacaksınız. Yine bu günler, akraba veya kardeşlerinizle aranız olacak.Yeniden bu dönem yakın çevrenizden bir insanla iletişime dayalı bir aşk yaşayabilirsiniz.

Ekim başında maddi konularda ticari anlaşmalar ve konuşmalar için uygun olacaksınız.Satış,pazarlama,reklam,öğrenim,imlâ alanlarında bir işle uğraşıyorsanız 08 ekime dek ilişkilerinizi sağlamlaştırın.8 ekim ve 40 gün her tarafında akraba,kardeşleriniz veya komşularınızla olan ilişkilerinizde,veya ticari konularda bozulmalar görebilirsiniz.

Kasım başı birazcık kritik geçse de ay sonuna doğru aile hayatınız kayda değer olmaya başlayacak,fiziki durumunuzda düzelmeler ve iyi kazançlar sağlayacaksınız.

Aralık 5 te aile ve yuva konularınızla ilgili başlangıçlarınız olacak.21 aralık arkadaşlarınızın hayatlarındaki kayda değer değişimlere şahit olabilir.Sizde arkadaşlıklarınızı gözden geçireceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz.

Nuray Sayari Terazi Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Teraziler 2012 yılı ,iş,hizmet ve afiyet alanlarınızda şahane fırsatlarla karşılaşacaksınız.Çalışmalarınızı ve yükümlülüklerinizi zorlanmadan yerine getirecek,daha fazla işin altına girmekten korkmayacaksınız.Çalışmalar sizi hoşnutluk edecek,eğlenceli olacak.Bir yana hizmet dereken,öteki yana hayatınızla ilgili fazla manâlı bilgilere sahip olacaksınız.Sağlığınız da sene boyunca size problem çıkartmayacak yalnız kilo almaya karşısında tedbirli olun.Tatlı ve yağlı yiyeceklere olan meyiliniz artabilir.Karaciğerinizi ve pankreasınızı zorlamayın.Var olan kronik bir hastalığınız varsa atlatmak ve hastalığı çare etmek için fantastik bir süreçte bulunacaksınız.Ekim ayından bu yandan hayatınızı yeniden yapılandırma ve gözden geçirme döneminiz devam ediyor.

Şubat başı aşk ve ziyafet hayatınız tavan yapacak.Evli olanlar için çocuklarıyla olan olgular ön plana çıkmaya başlayabilir.Çocuk isteyenler tekrar bu dönemde uğurlu olacaklar.Yaratıcılık ve sanatla ilgili projeleriniz varsa veya bu işlerle uğraşan Teraziler için hayatlarından keyif alacakları,sevdikleri kişiyle beraber hareket edecekleri bir dönem olacak.Şubat sonuna dürüst iş hayatınız hızlanacak.16-17 şubat meslek hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınız ya da beklenmedik teklifler alacağınız bir gün.

Mart başı meslek yoğunluğunuzdan başınızı kaşıyacak fırsat bulamayabilirsiniz.Sosyal çevrenizle olan görüşleriniz ve beraber hareket etme isteğiniz 12 mart sonrası lehinize dönmeye başlıyor. 21 mart sonrası özel hayatınız gündeminize yerleşiyor olacak.

Nisan başı müşterek elir ve giderlerinizde uygun çözümler bulabilirsiniz.Kredi ve borç olmak istiyorsanız 17 nisan’a değin bu dönemden faydalanın.24-26 nisan arası iş hayatınızda umulmadık rüzgarlar ve olaylar yaşanabilir,sağlığınıza fazla dikkat etmeniz gereken bir dönem.İş yoğunluğunuzun sağlığınızı zorlamasına ya da duyacağınız şeylerin tansiyonunuzu fırlatmasına müsade vermeyin.17 nisan-14 mayıs arası bilhassa para ile ilgili konularda imza atmamaya itina gösterin.

Mayıs sonu iş hayatınızda istediğiniz güzellikleri yakalayabilir.Bir meslek seyahatine çıkabilirsiniz.Hayata görünüm açınız bu dönem olumlu olacak. 28 mayıs sonrası özellikle eylül doğumlu teraziler izdivaç ve özel ilişkilerinde asi,özgürlük ve farklı tavırlar sergileyen partner ve eşlerini anlamakta zorlanabilirler

Haziran başı bilhassa 23-27 eylül doğumlu teraziler birkaç ay her tarafında sabırsız ve değişimlere karşısında direnen pozisyona girmeye müsait olacaklar.Evli olanlar fazla özenli olmalılar.Ani verilecek bir karar,evliliklerini bitirebilir.Bekar olanlarsa zorunluluktan ötürü bir anda evlenmeye karar verebilirler. Çünkü 26 hazirandaki tutulma en fazla aile yapınızı ve yerleşiminizi etkileyecek.

11 temmuzda kariyeriniz ve meslek hayatınız ani olayları ve güzel gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir.Herkes sizi konuşuyor olabilir. 26 temmuz yeniden fazla uyarı etmeniz gereken tarihlerden bir her birine.Sorumluluklarınızla,özel hayatınız aleyhinde karşıya gelecek ve içsel bir çekişme yaşayacaksınız.Bu azıcık partneriniz göre kaynaklanıyor olacak.

21 ağustos-14 eylül arası herhangi bir şeye başlamayın ve hayatınızla ilgili kararlar vermeyin.İmza da atmayın. Tekrar bu dönem geçmişi anabilir,eski konuların çözülmemiş taraflarına odaklanabilirsiniz.22 ağustos vaktiyle tanıdığınız bir insan hayatınıza her tarafta girmeye çalışabilir.Aynı hatalara düşmemek için durumları obfektif bir gözle değerlendirmelisiniz. Ağustos sonu ve eylül ayının 22 sine değin enerjiniz istediğiniz gibi çalışmayabilir.Kendinizi yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz.Bu dönem ateşli hastalıklara yakalanma riskiniz yüksek olacak.

Eylül ayında arkanızdan dönecek dolaplara,insanların konuşmalarına ve iş ortamınızdaki problemlere açık olmalısınız.İnsanların eline istedikleri kozları vermemeye özen gösterin.23 eylülden sonra sizin döneminiz başlıyor.gerçi kayda değer girişimleriniz için azıcık daha beklemeniz gerekecek.

Ekim başı fiziki konularda ve ticaretle ilgili çalışmalarınızda güzellikler ve kazanımlar görülebilir yalnız bu dönem kısa süreceğinden fırsatları yakalamalı ve işlerinizi bir an önce halletmeye çalışmalısınız.Çünkü 08 ekimde ve 40 gün baştan başa maddi konularda gerilemeler ve istediğiniz sonuçları alamamanız ya da bu konularda ilişkilerinizin bozulması görülebilir.Yine bu dönem içerisinde pahalı eşyalar,objeler satın almaktan kaçınmalı,fazla açılmamalısınız.

05 aralık’ta ve ardından maddesel kazanımlarınız iyi olacak.Hayatınızı maddesel konularda bir parçada olsa rayına oturtmuş olacaksınız.Bir emlak alım satımı gündeme gelebilir.21 aralık ve civarı seyahat,hukuk,eğitim alanlarınızda zorlanmalarınız ve dikkate bedel olaylarla karşılaşabilirsiniz.Tekrar bu dönem eşinizin veya sevgilinizin akraba veya kardeşleriyle ilişkilerinize uyarı edin.

Nuray Sayari Akrep Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Akrepler, 2012 yılında kontrolünüz dışında gelişecek.Bunu bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz ve kötü hissetmemelisiniz.Yeni olaylar için yer açma dönemi olarak adlandırılan bu süreçte hayata karşı ne dek aleyhinde koyarsanız,öyle bu işten zararlı çıkarsınız.Yeni olaylar için yer açılacak bu süreçte yeni projeler başlamak,hayata öbür yönler çizmek uygun olmayacak. Hayata aleyhinde eliniz kolunuz alt olabilir,manâlı girişimleriniz için yerinde zemin bulamayabilirsiniz.Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi,işinize yaramayacak olanları hayatınızın temizlenmesi adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız.Şimdi bundan böyle gözlemleme ve fark etme zamanı.Bu sene aşk,eğlence,yaratıcılık,sanat ve çocuklar konusunda fantastik şanslar yakalayacaksınız.Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız fantastik bir yıl.Tekrar bu sene içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir,beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz.Evlenmeseniz bile bu yıl yaşayacağınız aşklar sizi bir adım ileriye götürecek ve gelişiminize katkıda bulunacak.

6-17 şubat tarihlerinde aşk hayatınızda neşeli,romantik ve şımartıcı etkiler aşağıda olacaksınız.Aşkı arayanlar bu dönem içinde şaşılacak ve keyifli ortamlarda bulunabilirler.

Kariyerinizdeki zorlandığınız konu ve alanlar 12 mart itibariyle sona erecek.Mücadelelerinize ve bu alandaki enerji yoğunluğunuza ve ikna yeteneğinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 15 mart itibariyle çocuk isteyenler,aşkı arayanlar ve aşık olanlar için yeni karar ve başlangıçların detsekleneceği güzel bir dönem başlıyor.Bu sene akrep burcu kadınlar çocuk sahibi olabilirler.Mart sonu çalışmaktan ve hizmet vermekten keyif alacaksınız.Bu dönem yorulabilirsiniz. Tekrar bu dönem evcil hayvanlarınızın bakımlarını yaptırabilir,yoksa yeni bir evcil hayvan sahibi olabilirsiniz. Mart ayında sağlığınız iyi olacak yalnız aşırı varlıklı ve tatlı yiyeceklere olan meyiliniz artabilir.Yaşamdan keyif aldığınız için kilo almaya müsait olabilirsiniz.Mart sonu çok çalışmanın afiyet koşullarınızı bozmasına müsade vermeyin.Baş ağrılarına uyarı…

14 nisan’da meslek hayatınızla ilgili yeni kararlar,görüşmeler gündeminizde olacak. 24-26 nisan arası aşk hayatınızdaki değişimlerin,sosyal yaşantınızı negatif etkilemesine müsade vermeyin.Çevrenizin daralması,aşkta sorunları tetikleyebilir.17 nisan-14 mayıs arası ilişkilerinize fazla dikkat etmelisiniz

22 mayıs aşk hayatınız ve çevreniz arasında tekrar zorlanmalar yaşayabilirsiniz.28 mayıs civarı ekim akrepleri ,iş hayatlarındaki değişimi algılamakta zorlanabilirler.meslek ve hizmet hayatınızda umulmadık durumlar söz konusu olabilir.İniş çıkışların görüleceği bu dönem öyle sabit olmayacak o yüzden sağlığınıza dikkat etmeli,tansiyonunuz varsa tedbirli olmalısınız.

06 haziran ve sonrası 24-25-26-27 ekim doğumlu akrepler ani ve beklenmedik iş fırsatlarıyla karşılaşabilirler.12 haziran banka,kredi,faiz,aidat,miras alanlarınız tartı kazanmaya başlayacak.Yeniden bu dönem, eşinizin ya da partnerinizin para durumunda şansın dönmesi ve gelişmeler görülebilir.Yine satış,pazarlama,reklam,basın,bilgisayar alanlarında bir işiniz varsa 26 haziran günü hissi gerilimlere ve patlamalara hazırlıklı olmalısınız. Yakın çevre koşullarınız yüzünden eğitim,yolculuk ve meslek koşullarınızı başkalaşmak durumunda kalabilirsiniz.Ortaya çıkacak ani olaylar sizi sinirlendirebilir

11 temmuz civarı ani seyahatler,iş yolculukları,eğitimle ilgili konular ön plana çıkacak.Hızlandırıcı gelişmeler karşısında kendinizi bulunduğunuz çevrenin dışında bulabilirsiniz. 26 temmuz-01 ağustos sağlığınıza en dikkat etmeniz gereken tarihlerden bir adam başına…

10 ağustos ve 2 hafta baştan başa kariyerinizle ilgili kararlar hayatınızda yer edecek.26 temmuz-01 ağustos arası her cins kötücül ve zor etkiye maruz kalacaksınız.Beklediğiniz ve ayağınıza gelecek fırsatların,ani olaylarla sonlanması ya da ertelenmesi sinirlerinizi gerebilir.Sizinle uğraşanlar yüzünüze gülüp arkanızdan iş çevirebilirler.Hırsınızı insanlara destek konularında araştırmalar yaparak olumlu yöne çekebilirsiniz.21 ağustos ve sonrası kuytu gizli ilişkilere yatkın olabilir,aklınızın ucundan geçmeyecek tarzda bir ilişkinin içinde kendinizi bulabilirsiniz.21 ağustos-14 eylül arası arakadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle olan iletişiminize özen gösterin.Tekrar bu dönem geçmişten gelen arkadaşlarınızla bitmiş görüşmeye başlayabilirsiniz.

Eylül daha sonra bu aşkı veya yaşadıklarınızı paylaşma vaktinizin geldiğini düşünebilirsiniz.Tekrar bu dönem aşk hayatınız sizin için önemli olacak Eylül sonu yeni meslek ve girişimlerde bulunmamalı,planlarınızı gözden geçirmelisiniz.Hayır işine girmek,hastane veya cezaevi gibi kuruluşlar için hedeflemek ve sorumluluklar üstlenmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi düşük hissedeceğinizden kendinize vakit ayırmalı ve dinlenmelisiniz.Hastalıklara meyilli olacağınız bu bir ay bünyenizi fazla zorlamayın.

Kasım ayı girişimleriniz ve yapmak istedikleriniz için inanılmaz bir ay gerçi yerinde adım için 06 kasımı bekleyin.20 kasım bedensel konularda kafanız hızlı çalışacak,anlaşmalar gündeme gelebilir.

05 Aralık sonrası para konuları ön plana çıkmaya başlayacak.21 aralık tarihinde eşinizin parası,ortaklaşa gider ve alacak hanenizde,bankayla olan ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Nuray Sayari Yay Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Yaylar 2012 yılında Jüpiter size konut ve aile konularında olağanüstü kısmet ve fırsatlar verecek. Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir,istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz.Evlenmek ve yuva belirlemek istiyorsanız harekete geçmenin bütün zamanı. Aileniz ve aile dostlarınız sizi her adımda destekleyecek.Yeniden evinizle ilgili yerine getirmek istediğiniz tadilat,dekorasyon,tamirat varsa sorun çıkmadan hallolucak.

2012 yılına maddi konularda ortaya çıkacak masraflar ve ödemelerle giriş yapacaksınız.Eşinizin veya sevgilinizin harcamaları veya ödemeleri sizin üzerinize kalabilir ya da bu konularla ilgili ayrıntıları son dakika öğrenebilirsiniz.15 ocak ve civarı para evinizde aniden gerçekleşecek olaylar size yeni bedensel imkanlar sağlayabilir ya da bu konulardaki gelişmeleri hızlandırabilir. 18 ocak itibariyle ev ve aile hayatınızda fazla güzel genişlemeler,fırsatlar ve güzellikler sizinle olmaya başlayacak.Ay sonu ve şubat başı akrabalar ya da kardeşlerinizle olan ilişkileriniz gündeminize yerleşebilir.

14 şubat satış,pazarlama,basın,reklam,seyahat alanlarınızda yeni gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 16-17 şubat tarihlerinde bir konut alımı,beklediğiniz bir konut satışı yada ailenizi taşıyan sevindirici haberler alacaksınız.

Mart ayı aile ve yerleşimle ilgili konular ön planda olacak.Çocuğu olan yaylar onlarla zaman geçirmekten ve vakitlerinin çoğunu çocuklarına ayırmaktan keyif alacaklar.Mart 12’de uzun zamandır rahatsızlıklar yaşadığınız gezi,ticaret,hukuk ,eğitim ya da yabancı ortaklı işler alanınızda düzelmeler ve enerjinizin dar çalışması görülecek.Seyahatler gündeme gelebilir.

Nisan ayı iş ve hizmet hayatınız çok etkin olacak,fazla çalışacak ve yorulacaksınız. 12 nisan ve sonrası çocuklarınız,aşk hayatınız ve eğlenceye yönelik faaliyetleriniz için kararlarınızı alacağınız ve uygulamalarınızı başlatacağınız bir dönem olacak.24-26 nisan arası kariyerinizdeki sorumluluklara,ailevi şartlarınız yüzünden istediğiniz ehemmiyeti veremeyebilir,sinirli olabilirsiniz. Aile ortamınızdaki değişimlerin meslek hayatınıza olumsuz yansımasına izin vermemelisiniz.Bu birkaç gün epeyce gergin olacak,kimseleri dinlemeyerek asi davranacaksınız.17 nisan-14 mayıs arası meslek yerinizdeki iletişiminize uyarı edin ve imza atmayın. Nisan ayı alıştırma şartlarınızın ağırlığı nedeniyle kendinizi maksimum zorlayacağınız aylardan bir tanesi olacak.Yeniden bu ay içerisinde kontrollerinizi yaptırabilir,alışkanlıklarınızı başkalaştırmak üzere harekete geçebilirsiniz

Mayıs ayı sevdiğiniz kişiyle romantizmi ve aşkı yakalayacağınız bir ay olacak.yine de hızlı egzersiz koşullarınız aşkınızı dilediğiniz gibi yaşamanıza engel olabilir. : 22 mayıs ailevi ve meslek hayatınız arasında bocalayacağınız bir dönem.23-24-25-26-27 kasım doğumlu yaylar 28 mayıs itibariyle aşk hayatlarında başkalaşım rüzgarlarını olumlu bir şekilde üzerlerinde hissetmeye başlayacaklar.

06 haziran sonrası yaylarn birincil günlerinde doğanları sürpriz şanslar bekliyor.Yine bu dönem ani bir çocuk haberi ortalığa bomba gibi düşebilir 26 haziran ve civarı ödemelerinizle uğraşırken,elinizden aniden bir para çıkabilir ya da girebilir.Ödemeleriniz varsa sizi şıkıştıran insanlarla ilişkilerinizin bozulmamasına uyarı etmelisiniz.Tekrar bu dönem ödenti ödemelerinize dikkat etmelisiniz.

11 temmuz ve civarı başkalarının kaynakları ve eşin parasıyla ilgili alanlarınızda yeni gelişmeler ve beklenmedik açılımlarınız gündeme gelecek.Bir servet ya da nafaka elinize geçebilir.Bu dönem mücadeleleriniz ve ilişkileriniz hep kariyerinize yönelik çalışacak. 26 temmuz-02 ağustos arası aşk hayatınızda çabuk zıvanadan çıkmaya müsait olacaksınız.Bu gergin zamanlarda çabuk kararlar vermemeli ve daha sakin durmalısınız.

19-21 ağustos arası arkadaşlarınızdan bir tanesiyle bekarsanız yakınlaşma yaşayabilirsiniz.Bu insanın sizi her anlamda anladığını düşüneceksiniz.21 ağustos-14 eylül arası iş anlaşmalarına imza atmayın ve söylediklerinize dikkat edin.

Eylül ayı kariyeriniz adına en çabuk gelişmelerin yaşandığı bir ay olacak. 14 eylül sonrası ilişkilerinizde ve sosyal yaşantınızda geri çekilmeler görülebilir.Sevginizi yeteri değin açıklama edemeyebilir,sevdiğiniz kişiye soğuk davranabilirsiniz.

Ekim başı bakımlı ilişkilere meyiliniz pozitif olabilir.08 ekim ve 40 gün baştan başa eski aşklarınız ve geçmişte yaşadıklarınız hayatınıza girmeye başlayacak.Aynı hatalara düşmemekten kaçının.Ekim sonu meslek hayatınızda en uyarı etmeniz gereken dönemlerden bir her birine.Arkanızdan meslek çeviren insanlara karşı titiz olmalısınız.Yine bu dönem planlarınızı ve düşündüklerinizi kullanmak ve hayatınızla ilgili kayda değer konularda herekete geçirmek için uygun bir zaman değil. Ekim sonu enerjinizde düşüşler görülebilir.Yine bu dönem ateşli hastalıklara yakalanma riskiniz yüksek olabilir.Kendinize dikkat etmelisiniz.

Kasım sonu her tür girişim ve harekete geçme için şahane bir ay olacak.Kendinize olan güveniniz bütün olacak.Görüşme ve söylev ve anlaşmalar için inanılmaz bir dönem.Kendinizi gösterin ve sorumluluklarınızdan kaçmayın.

05 aralık ve sonrası anlaşmalarınızı yerine getirmek,hayatınızla ilgili kararlar olmak için şahane.21 aralıkta izdivaç ve özel yaşantınızda ani şehvetli kararlar meydana gelecek.

Nuray Sayari Oğlak Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Oğlaklar 2012 yılına özel yaşantınızdaki ani oluşacak olaylar ve oluşumlarla merhaba diyeceksiniz.Kendi özgürlüğünüze ve yaşam standartlarınıza düşkün olduğunuz bu günlerde,partnerinizin ya da sevdiğiniz insanın isteklerine ve hayatına kadar yol almak hissi gerginliklere neden olabilir.15 ocak itibariyle kişisel girişimlerinizi ve atılımlarınızı ortaya kolaylıkla dökeceğiniz,hayatınızı yeniden yönlendireceğiniz bir dönem içine gireceksiniz.Hayatınızda kayda değer değişiklikler olacak.18 ocak sonrası satmak,pazarlama,reklam,kısa yolculuklar,basın alanlarınızda şanslarınız yüksek olacak. Yakın çevre,akraba veya kardeşlerinizle ilişkileriniz güzelleşecek,onlardan fayda ve fayda göreceksiniz.21 ocak sonrası ve şubat başı bedensel konularda güzel açılımlarınız ve kazanımlarınız olacak.

17 şubat satış,pazarlama,reklam alanlarınızda olağanüstü hoş bir gün.Ortaklaşa fiziki konular,ödenti,ödemeler,borçlar alanlarınızda birkaç aydır yaşadığınız terslikler 12 mart sonrası normale dönecek.

12 mart sonrası tehlikeli yer ve olaylardan,aktivitelerden özellikle ameliyatlardan uzaktan durmalısınız.15 mart ve sonrası akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan ilişkileriniz gündeminize yerleşecek.

Nisan başı aşk hayatınız için oldukça hoş dönemler.14 nisan ve sonrası ev ve aile hayatınızla ilgili kayda değer kararlar alabilir,ev alımı,yer değişiklik için harekete geçebilirsiniz.Bu dönem yeniden yakın çevrenizden destek ve takviye göreceksiniz.24-26 nisan arası iş hayatınızda düşünsel konularda düşünce ayrılıkları yaşayabilir,beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz.Tekrar o günlerde akrabalarınızla veya kardeşlerinizle olan iletişiminizde hafıza ayrılıkları ve zorluklar görülebilir.17 nisan -12 mayıs arası aşk hayatınızda hatalı ifadelere ve anlaşılmalara açıksınız.

14 mayıs sonrası aşk hayatınızda,çocuklarla ilgili kararlarınız için yeni bir dönem başlıyor olacak.Bebek isteyenler ve bekleyenler için şahane bir zaman.28 mayıs sonrası özellikle 21-22-23-24-25 aralık’ta doğanlar ailevi konularda oluşacak ani değişimlere adapte olmakta zorlanabilirler.19 mayıs-23 mayıs arası düşünceleriniz ve girişimleriniz engellenebilir.

Haziran ayında sağlığınız ön planda olacak.Bu dönem kontrollerinizi yaptırabilir,alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz.06 haziran’a dek aile hayatınızda mayıs sonu yaşayacağınız gerilimleri farkedip,bu tarihten daha sonra (06 haziran)bu olayların birer fırsat kapısı olduğunu algılayabilirler.Hatta birincil dönem oğlaklar konut sahibi olabilirler.Bu tarihte aşk hayatınızla ilgili kayda değer kararlar alınacak. 12 haziran sonrası iş hayatınızla ilgili konularda başlangıçlarınız ve kararlarınız olabilir.26 haziranda hayatınıza dair çok manâlı kararlar alacaksınız.

11 temmuz özel yaşantın

By Admin

https://escortantalya.xyz bursa escort/ antalya escort/ antalya escort antalya escort