Nuray Sayar Yükselen Burç Yorumları 2020

Burçlarına Göre Kadınların Aşka Perspektif

Bu konu; Burçlarına Kadar Kadınların Aşka Perspektif hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, burçların etkisine inanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için ayrı zevkleri ve beğenileri olan burçların aşka bakış açılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bakalım kadınlar burçlarına kadar aşka nasıl bakıyorlar ?

Koç Kadını
Bağlanmaktan hoşlanmaz. Bazen birlikteliğinin nedeni aşk yada sevgi olmayabilir!Civarda her zaman onu beğenen erkekler olur, bu durum ona büyük hoşgörü verir. Koç kadını çevresinde çok hayran eden biri olarak karşımıza çıkar. Lakin koç kadını bu konuda daima kendini yetkisiz hisseder. daima kendinde kusurlar arar. Sevdiği kişiyi herkesten kıskanır. Basit kolay birine bağlanmaz fakat hayatının erkeğini bulduğunu düşündüğü kişiyi bulursa onu da kolay basit bırakmaz. Uğruna her şeyden vazgeçebilir.. İlişkilerinde ayran gönüllülüğü de vardır.
aniden âşık olabileceği gibi aniden da aşkından vazgeçebilir. Koç kadınının evliliğinin nedeni sadece sevgi olmayabilir. Ara Sıra güç, ara sıra para, bazen şan, onun için izdivaç nedeni olabilir. Kendisinden üstün bulduğu erkeklerle birlikte elde etmek ister.
Evlilik ona tarafından biraz bıktırıcı olabilir. Eğer erkeği onun isteklerini yerine getirebiliyorsa uzun süreli ilişki yaşayabilir.

Boğa Kadını
Boğa kadını tam anlamıyla aşk için yaratılmış bir dişidir. Sevdiği süre bütün sever ve sevdiği için her şeyden vazgeçebilir.
Boğa kadını bir erkeği kafasına taktı mı elde etmesi yalnızca zaman meselesidir. Buna karşın ilişkilerinde mantığa siklet verir. Mantığına uyan erkeği bulduğu süre ona ömür boyu bağlı kalır.
Hayat ne kadar sert ve kırıcı olsa da defalarca sevdiğinin yanındadır. Sadakatten katiyen imtiyaz vermez. Boğa kadını duygusal ilişkilerinde fazla kırılgan bir yapıya sahiptir. Lakin kırıldığını kolay basit hissettirmez. Fakat katiyen da unutmaz…

İkizler Kadını
İkizler kadını ikizler burcunun karakteristik özelliği olan akıcı şahsiyet yapısına sahiptir. Merakı, ikizler kadınını kesintisiz okumaya, araştırmaya, yenişeyler öğrenmeye iter. Bu sayede fazla bir kültür birikimine sahiptir ikizler kadınları.
Sosyal hayatta aralıksız hareket halindedir.. Yalnız kalmaktan, oturmaktan hiç hoşlanmaz. Cazibesi, kıvrak zekâsı ve etkileyici bir hitap yeteneği doğru karşısındakini fazla kolay etkiler ve karşısındakine nasıl davranacağını bilir.
Bu özellikleri ile en ulaşılmaz erkekleri bile kendisine bağlamayı bilir. İkili ilişkilerinde karşısındaki erkek her şeye hazırlıklı olmalıdır. Ani şansın dönmesi yapabilir
İkizler kadını ilişkilerinde özgürlüğüne çok yük verir. Eleştiriye kapalıdır. Kendisini değiştirmeye çalışan erkeğin onun gözünde şansı fazla düşüktür. İkizler kadını karşısındaki erkekte başta haz ve kavrayış arar. İkizler kadını ile birlikte olacak erkek son derece halden anlayan bir yapıya sahip olmalıdır.

Yengeç Kadını
Yengeç kadını, hayatına alacağı erkekte baskı ve sadakât arar. Bu şiddet maddi zor yok; her türlü zorlukla kadınının yanına yer alacak erkek gücüdür. Sevdiği insana fazla alaka gösterir, onu her fırsatta şımartır.
Erkeğinden de aynısını bekler. Yengeç kadını ile birlikte olan erkek onun her türlü derdiyle, üzüntüsüyle, mutluluğuyla ilgilenmelidir. Ona saygı duymalı ve onu çok sevmelidir.
Yengeç kadını erkeğini yanına hissettiği sürece hayatta hiçbir şey karşısında yılmaz. Sevdiği erkeğe şartsız bağlanan yengeç kadını sevdiğine aşır bağlanır ve gözü başkasını görmez.
Eşine aşırı sadık olan yengeç kadını benzer sadakati eşinden de bekler. Yengeç kadını ile ilişkiye açmak zordur. Çünkü yengeç kadını öylesine aşklar için yaratılmamıştır. Hayatının aşkını bekler ve onula bir ömür vermek ister.

Aslan Kadını
Aslan kadınları daima bakımlıdır. Dış görünüşlerine siklet verirler. Özgürlüğüne düşkün olan aslan kadını zamanının çoğunu dışarıda aşmak ister. Modayı yakından takip eder ve fiyatı yüksek şeylerden hoşlanır.
Kendisine olan güveni, zarafeti ile her ortamda ayrım edilir. Zaten onun amacı da ilgi odağı olmaktır. Sempatik ve nazik görünseler bile bu görüntünün altında kavgacı bir kadın yatmaktadır. Aslan kadınları kimden olursa olsun dikte almaktan hoşlanmaz, kararlarını kendi verir ve hiçbir şey onları kararlarından çeviremez. Davet hayatına düşküdür. bu nedenle evliliğe her zaman uzakta bakar. Evlendiği süre ise özgürlüğünü engelleyeceği korkusuyla erken çocuk sahibi olmayı basit basit düşünmez.
Aslan kadını aralıksız alaka isteyen bir yapıya sahiptir. Onunla birlikte olacak erkek ona sürekli ilgi göstermeli, ona kesintisiz hediyeler almalıdır. Aslan kadını fazla kıskançtır. İlişkilerinde sevdiğine vefalı biri olan aslan kadını aynı zamanda çok ateşli bir partnerdir. Onun gönlünü fetheden erkek aşkı en zirvede yaşar. Lider yapısı gereği ilişkilerinde dikte vermeyi sever fakat asla dikte edinmek istemez. Karşısındaki erkeğin istediklerini yapmasını ister.
Sadakatsizliğe karşı hiç affı yoktur. Kendisini aldatacak erkeğe de benzer şekilde karşılık vermekten geri durmaz.

Başak Kadını
Onu tanımayanlar onun hakkında fazla hatalı düşüncelere kapılabilir. Çünkü başak kadınında ‘minik dağları ben yarattım’ edası vardır. Ona yaklaşmak, iç dünyasını tanımak hiç de kolay değildir. Bunu başarabilirseniz bu dış görünüşün altındaki cevheri ama görebilirsiniz.
Başak kadını bu kendini beğenmiş görüntüsünün altında son derece alçakgönüllü ve bir pek da kırılgan bir yürek saklar. Sahiden iyi kalpli ve yararlı olduğunu onu tanıdıkça anlarsınız. Eğer ona kendinizi kabul ettirebilirseniz ama o süre sizinle duygularını paylaşır. Yahut basit basit duygularını dışa vurmaz.
Başak kadınının kalbini ele geçirmek isteyen erkek de tabiri yerindeyse peygamber sabrı olması gerekir. Sabrının sonunda ise hakiki bir kadın bulur karşı. Dalga geçilmeyecek, reel aşk kadınını… Gerçek bir dost, reel bir arkadaş, reel bir benzer…
Paraya ve güce yük verdiği için daha çok bol kazançlı ve zinde erkekleri seçim eder. Parayı yalnızca kendini güvende hissetmek için ister. Yoksa son derece sade bir hayat yaşama taraftarıdır.

Terazi Kadını
Terazi kandının kıyafetleri defalarca şık ve düzgün, makyajı yerindedir. Rahat ve özenlidir. Coşku vericidir. Armoni kurmayı çok sever. Onun hayatında her şey yerli yerinde olmalıdır. Konforda çok önemidir. Düzeni sağlarken konforundan asla ödün vermez. Mutlaka bir yardımcıya ihtiyacı vardır.
Her ortamda dikkatleri üstüne toplar, güçlü bir çekim alanına sahiptir; etrafında aralıksız hayranları bulunur. Onların ilgisi, Terazi kadını için çok önemlidir.. Flörtü sever. Yolda yürürken karşıdan gelen bir erkekle kurduğu göz teması bile onun için yeterlidir.. sinyâl olmaktan büyük haz alır. Ama ilgisi çabuk kaybolur. Karşısındaki erkeğin dikkatini çektiğini anladığında hemencecik kendisine hayran olacak başka erkekler arar. Oyun, erkek için yeni başlamıştır ama o şimdiden oyunun sonuna gelmiş ve diğer arayışlar içine girmiştir.
Izdivaç hayatında aradığı birincil şey arkadaşlıktır. Izdivaç kararını güç verir. Onu oysa çok seven, özgürlüğünü kısıtlamayan, değişen hallerine sebat belirten bir erkek mutlu edebilir. Maddiyat onun için önemlidir. Kendisini güvende hissetmesi için maddiyatının iyi olması gerektiğine inanır. Hem fazla pahalı olan zevklerine ulaşabilmesi için para olmazsa olmazıdır.

Akrep Kadını
Akrep kadını ilişkilerinde fazla tutkuludur. Şehvetli yapı olarak da fazla hassastır. Çevresindekilerin dikkatini çekmesini çok iyi bilir. her zaman kıyafeti, makyajı ya da yaptığı bir hareketle alaka odağı olmasını bilir.
İlişkilerinde karşısındakine basit basit açılmaz. İlk hamleyi karşısından bekler. İç dünyasında ne dek karışık duygular yaşasa da bunu kolay kolay karşısındakine açmaz. Dıştan bakıldığında gizemli bir yapısı vardır. Fakat bir kişiye kafayı taktığında mutlaka ona kendisini bir şekilde hissettirir ve dikkatini çeker. Daha Sonra da ayağına gelmesini bekler.
Karşısındaki erkeklerin tekrar tekrar kendinden üstün olmasını ister. Fakat asla kendini ezdirmez. Erkeğe ama üstün ve zinde olması karşılığında saygı gösterebilir. Flörtü, macerayı sevse bile, birlikte olduğu erkeğe aleyhinde sadıktır. Akrep kadınını aldatacak erkek her şeyi göze almış olmalıdır. Çünkü akrep kadını ayrıca intikamcı he de aşırı kincidir.

Yay Kadını
Yay kadını özgürlüğüne fazla düşkündür. Başına buyruk yaşar. Doğal bir güzelliği ve dinamik bir yapısı vardır. Kendine has sade bir giyim tarzı vardır. Kendisine daima güvenir. Her konuda görüşünü dobra dobra söyler. Kimse onu belirtilmiş bir kalıba sokamaz. Eğlenmeyi sever, hayatı aralıksız hareket halindedir.
Yay kadınlarının sosyal hayatı çok hareketlidir. Eğlenmekten ve yeni halk müziği tanımaktan hoşlanır. İlişkilerinde biraz şanssızdır. Birçok ilişkisi saf ve kandırılmaya müsait olması nedeniyle hüsranla biter. Ama olgunlaştıkça yaşam tecrübesi artar ve her ilişkiden daha da güçlenmiş olarak çıkar. Izdivaç düşüncesinden korkar ama onunla evlilik asla sıkıcı olmaz. İlişkilerinde erkeğinin güdümüne girmez. İlişkiyi idare eden tarafın kendisi olmasını ister. Neşe Saçan ve başına buyruk yapısına rağmen gerektiğinde sorumluluk almaktan çekinmez. İlişkinin gereklerini yerine getirir.

Oğlak Kadını
Oğlak kadını enerjik, gururlu ve mantıklıdır. Gözlerindeki hüzünlü bakışı onu defalarca çekici kılar. Onu tanıdıkça güzelliğine güzellik kattığını ayrım edersiniz. Geç evlenirler çünkü onlar için meslek defalarca birinci plandadır. Erken yaşta evlense bile, kariyerinde kendisini destekleyecek, bacak bağı olmayacak bir benzeyen seçim eder. Emrindeki bu özel hayatlarına yük vermedikleri anlamına gelmez.
Zinde olan oğlak kadını her türlü sorumluluğu kaldıracak güçtedir tekrar tekrar dengelidir. İçgüdüsel bir yükümlülük duygusu vardır. Bütün zorluklara, şikâyet etmeden katlanır. Her girdiği işte başarılı olur. İstediği başarıyı elde edemezse bu onu mutsuz kılar. Sevgiye çok yük verir. İhmal edilmekten hoşlanmaz.
Ona kadar gerçek sevginin adı sadakattir. Evi ve ailesi, onun için önemlidir. Partnerinde aradığı özellik kendisini hayatının ardına kadar yalnız bırakmamasıdır. Eşinin pratik ve becerikli olmasını ister. Sadakat duygusu çok fazladır. Eşine çok sadık olur. Alıngan ve duyguludur. bir benzer ve anne olur.

Kova Kadını
Kova kadını, sivri dilli ve açık sözlüdür. Bu da ilişkilerinde kolay sürtüşmeye girmesine niçin olabilir. Her şeyi en ince ayrıntısına dek irdeler. Sorunları çözmekte kova kadınının üzerine yoktur. İlişkisinde de bir sorun çıktığında, hemencecik nedenini bulur ve çözüm yolu üretir. Ara Sıra bilmece gibi olabilir. Kendi ayakları üstünde durmasını bilir. Bir erkeğe ihtiyaç duyduğunu itiraf edecek en son bayan odur.
Lakin arada bir aşka ihtiyacı olduğu aklına kazanç ve ağırbaşlı bir liman arar. Kıskanç değildir. Birlikte elde etmek istediği erkek de, onu sıkmayan biri olmalıdır. Bir erkeğe vefalı kalabilmesi için de bir şart vardır. O da o erkeğe âşık olmasıdır. Aşk ve hür arasından özgürlüğünü seçer. Değişkendir. Görünüşünde kesintisiz değişim yapmaya bayılır. Fakat duyguları kolay basit değişmez. Birlikte olduğu erkeğin buna adapte olması gerekir. Bir Takım erkeklere soğuk gelebilir.

Balık Kadını
Yaşadıklarını basit basit yüzüne yansıtmaz. tekrar tekrar mutluymuş gibidir…
Eğer içinde bıkkınlık varsa bile bunu karşısındakinin bilmesi o anlatmadıkça imkânsızdır. Duyguları koskocoman bir çabucak değişir. Mahzun bir çekiciliği vardır. Sürekli alaka ister, sevilmek ister. Hayatının her evresinde duygularını paylaşabileceği birinin yanında olması fazla önemlidir. Ağlamayı fazla sever. Bunu kendini rahatlatmak için yapar. Birlikte olduğu insanın yumuşak huylu ve anlayışlı olması gerekir.
Balık burcu kadını sert sözler karşı kırılabilir. Mücadeleci değildir; sert tavırlar aleyhinde kaçabilir. Kederli yapıları sebebiyle aleyhinde cinsle ilişkilerinde korkak davranabilir. Kendisini koruyacak, dış dünyanın kötülüklerinden uzak tutacak bir partner arayışı içindedirler. Birlikte olduğu insanı mutlu etmek için ne yapacağını bilir. Gelişmiş bir erotizm anlayışı vardır. Karşısındakini mutlu ettiği vakit kendisi de mutlu olur. Evlendiğinde iyi bir benzeyen ve iyi bir anne olur.

 

By Admin

https://escortantalya.xyz bursa escort/ antalya escort/ antalya escort antalya escort