1-7 Temmuz haftalık burç yorumları Perşembe gününe dikkat!

1-7 Temmuz haftalık burç yorumlarına göre, haftaya Yengeç Burcu’nda oluşan bir Güneş Tutulması ile merhaba diyoruz. Bu Tutulma bizler için fazla manâlı. Ev, aile olaylarının bu Tutulma ile hızlandığını görebiliriz. Tutulma günü Mars, Aslan Burcu’na geçecek. Enerjimizi daha aktif bir şekilde ön plana çıkartacaki organizasyon ve idare gerektiren işlerde kendimizi etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz. Çarşamba günü Venüs, Yengeç Burcu’na geçiyor. Evimiz, ailemiz ve bizi seven insanlarla birlikte ilişkilerimiz ön planda olacak. Perşembe gününe dikkat edelim. Bizi aşağıya çekecek şart ve koşullardan uzak durmalıyız. Güzel bir Tutulma ve hafta olsun.

Koç: Haftaya iletişim ağınızı hızlandırarak başlayacaksınız sevgili koç ve yükselen Koç’lar. Süratli gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu gelişmeleri yakın çevre alanlarınızdan yaşayacaksınız. Pazartesi günü özellikle girişimleriniz varsa süratli adımlar atmamaya itina gösterin. Salı günü akşam saatlerinde bir Güneş Tutulması var. Yengeç Burcu’nda oluşan bu Güneş Tutulması ev ve aile alanlarınızda yeni başlangıçları karşınıza getirebilir. Aile bireylerinizin hayatındaki birtakım kayda değer kararlar bu Tutulma ve sonrasındaki 6 ay boyunca hayatınızda etkili olcak sevgili Koç’lar. Mars’ın Aslan Burcu’na geçmesi ile beraber hareketleneceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Çocuğunuz varsa onunla olan ilişkiniz bu dönemde öne çıkabilir. Çarşamba günü itibariyle ise Venüs’ün, Yengeç Burcu’na geçmesiyle ev, aile ve yuva alanlarınızda daha kuvvetli ilişkiler kuracaksınız. Evinizle ilgili olmak istediğiniz bir kararı da daha kolay uygulayabilirsiniz. Perşembe günü itinalı olun. Kariyerinizde birtakım bezginlik ve sorunlar bu dönemde görünür ışık halkası gelebilir. Hoş bir hafta diliyorum.

Boğa: Haftaya maddi konularınız ön planda olarak başlayacaksınız ama bu alanda kararlar almamaya özen gösterin. Bedensel alanda güzel bir haber alabilirsiniz. Mali tavır ve görüşmeleriniz ön planda olacak. Salı günü bir Güneş Tutulması yaşanacak. İletişim alanında seri kararlar karşınıza gelebilir. Kısa vadeli eğitim, seyahatler, girişimler gibi konuların hızlanması bu Tutulma’nın konusu olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Salı günü itibariyle enerjinizi değiştireceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Enerjinizi ailevi konulara harcayacaksınız. Ailenizle bir arada olduğunuz zamanlarda konuşmalarınızda biraz daha kontrolcü olabilirsiniz. Evinizin güvenliğini ihmal etmeyin. Çarşamba günü itibariyle ise Venüs’ün, Yengeç Burcu’na geçecek. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız kuvvetleniyor. Perşembe günü seyahat ve eğitim alanında bir takım bezginlik ve sorunlar karşınıza gelebilir. Olayları azıcık daha itinalı bir şekilde ele almanız gereken bir dönem. Hoş bir hafta diliyorum.

İkizler: Haftaya kişisel arzu ve beklentileriniz ön planda olarak merhaba diyeceksiniz. Bu pazartesi kendinizle ilgili manâlı kararlar almaya yatkın olabilirsiniz sevgili İkizler. Büyük kararlardan kaçınmakta üstünlük var. Kadersel bir noktadasınız. Salı günü itibariyle bu alanlarda oluşacak Güneş Tutulması ile beraber hayatınızda kayda değer açılımlar devrede olacak. Bu açılımları fiziksel alanda yaşayacaksınız. Parasal konularda hızlı gelişmeler ve önemli başlangıçlar devrede. Uzun zamandan beri beklediğiniz bir para elinize geçebilir. Salı günü itibariyle enerji alanınız da değişecek. İletişim alanı ve yakın çevre önemli ülkü geliyor. Çarşamba günü Venüs, Yengeç Burcu’na geçecek. Bedensel konularda üç haftalık güzel bir dönem başlıyor. Ev ve aileniz için para harcamaya yatkın olacaksınız. Parasal getirilerinizin de hoş olacağı bir dönem. Perşembe gününe dikkat etmelisiniz. Ödemeler ve borçlar ile ilgili konularda daha evvelden yarattığınız olayların sonuçlarını göreceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Yengeç: Haftaya sizin burcunuzda oluşacak bir Güneş Tutulması ile başlıyorsunuz. Pazartesi günü haftaya isteksiz bir başlangıç yapacaksınız. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi dürüst kullanmak için öteki insanlarla çok artı bir arada olmamanız gereken bir hafta başı olacak. Salı günü sizin burcunuzda bir Tutulma yaşanacak. Önünüzdeki 6 ay baştan başa hayatınızın çarçabuk şekillendiğini görecesiniz sevgili Yengeç’ler. Yükseleniniz Yengeç ise hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu Tutulma sağlığınızla ilgili konu ve olayları da hızlandıracak. Mars Aslan Burcu’na geçiyor ve fiziksel konularda enerjinizi harcayacağınız bir dönem. Organizasyon ve kontrole yönelik işlerinizde açgözlü, hareketli ve enerjik yapınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Güzelleşmeye ve sosyalleşmeye vakit ayıracağınız üç haftalık bir döneme gireceksiniz. Perşembe günü özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde sizi aşağıya çeken duramlar olabilir. Bir Takım ilişkilerinizde kayıplar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek basit olmayacak. Hoş bir hafta diliyorum.

Aslan: Haftaya sosyal çevre ortamlarınızın hareketliliği ile başlayacaksınız. Süratli kararlar almamaya özen gösterin sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Salı günü Güneş Tutulması sizin kadersel alanınızda oluşacak. Beklenmedik konu ve olaylara açık bir dönem olacak. Şartlar elinizde olmayabilir. Umulmadık yerlerden haber alabilir ya da kendinizi varsayım etmediğiniz yerlerde ve durumlarda bulabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınızı çok artı zorlamayın. Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. Hareketleniyorsunuz ve enerjinizi dürüst kullanmaya başlayacaksınız. küçük kazalara uyarı edin ve düşünmeden hareket etmeyin sevgili Aslan’lar. Enerjinizi doğru kullanmaya başlıyorsunuz. Çarşamba günü Venüs, Yengeç Burcu’na geçecek. Bu dönemde yalnız kalmayı seveceksiniz. Özellikle Tutulma zamanı yaşadığınız konu ve olayları. Perşembe gününe dikkat edin. Sıhhat ve meslek alanlarında bazı konuların sizi olumsuz etkilediğini görebilirsiniz. Hoş bir hafta olsun.

Başak: Bu hafta kafanızda bir sürü plan olabilir sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Tutulma öncesi olduğu için planladığınız şeyler düşündüğünüz gibi olmayabilir. Büyük toplantılarınız ve girişimleriniz için bu pazartesi adım atmamalısınız. Salı günü itibariyle bir Tutulma gerçekleşecek. Bu Tutulma sizin sosyal çevre alanlarınızı etkiliyor. Arkadaşlarınızın başına manâlı olaylar gelebilir. Kendinizi onlarla beraber bu olayların içinde bulabilirsiniz. Aranızda alınganlıklar olabilir. Gelecek planlarınızı hızlandırabilirsiniz. Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. Kendinizi geriye çekip istirahat etmek istediğiniz bir dönem. İniş çıkışlarınız yüksek görünüyor. Enerjinizi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Hemen Olan çıkışlarınızla insanları şaşırtabilirsiniz. Venüs de Yengeç Burcu’na geçecek. Çarşamba günü itibariyle yeni insanlarla tanışacağınız ve hoş sonuçlar alacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Üç hafta baştan başa yenilikler hoşunuza gidecek. Doğru ilişkiler size yeni kapılar aralayabilir. Perşembe günü hem özel hayatınızda keza çocuklarla ilgili konularla bir takım konular enerjinizi düşürebilir. Güzel bir hafta diliyorum.

Terazi: Haftaya ümitli ve iyimser etkilerle başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Sizin için fazla önemli haftalardan bir adam başına. Salı günü Yengeç Burcu’nda bir Tutulma gerçekleşecek. Bu Tutulma sizin kariyer ve iş alanlarınızda oluşacak. Aile bağlantıları ve eşinizin ailesi ile ilgili konular hızlanabilir. Toplum önünde kendinizi ve yaptıklarınızı kabul ettireceğiniz bir dönem olacak. Bunun için sıkı çalışmaya hazırlanmış olun. Mars, Aslan Burcu’na geçecek. Sosyal çevre bağlantılarınız hızlanıyor. Arkadaşlarınızla daha pozitif zaman geçireceksiniz. Organizasyon ve aktivitelerde ön planda edinmek ve diğer insanları idare etmek isteyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde insanları yönlendirmemeye itina gösterin. Çarşamba günü Venüs de Yengeç Burcu’na geçecek. Kuracağınız doğru ve güzel bağlantılarla patronlarınızın dikkatini çekebileceğiniz bir dönem. Bu işlem içerisinde bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Perşembe günü konut ve aile alanlarında kendinizi beceriksiz hissedebilirsiniz. Güzel bir hafta olsun.

Akrep: Ödemelerin ön planda olduğu bir hafta başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Pazartesi günü büyük finansal işlerden uzak durun. ufak tefek ödemeleriniz ve toparlanması gereken konular üstüne yoğunlaşın. Salı günü bir Güneş tutulması yaşanacak. Bu Tutulma sizin uzak çevre alanlarınızı etkileyecek. Çeşitli fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Mars, Aslan Burcu’na geçecek. Kariyerinizde kendinizi kullanmak istediğiniz bir dönem olacak. Beraber iş yaptığınız ırk ve patronlarınızla sürtüşmemeye özen göstermelisiniz. Çarşamba günü itibariyle Venüs, Yengeç Burcu’na geçecek. Gezmek ve öbür yerlerde bulunmaktan mutluluk duyacaksınız. Bu dönemde kendinizi geliştirebilirsiniz. Perşembe gününe dikkat etmelisiniz. Yakın çevre bağlantılarınız ve sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Bu alanlarda bitmemiş ve kadersel konularla uğraşabilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemek için uğraş gösterdiğiniz bir hafta olacak. Güzel bir hafta olsun.

Yay: Diğer insanlarla irtibat halinde olduğunuz bir hafta başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Öteki insanlarla iletişimde bulunmaktan sevinç duyacağınız bir dönem.Öteki taraftan pazartesi günü kayda değer birtakım görüşmeler, anlaşmalar ve girişimleriniz varsa bunları ertelemekte fayda var. Salı günü bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Bu Tutulma sizin parasal işlerinizi tetikleyecek. Banka işlemleri, kredi ve faiz konuları yük kazanıyor. Bu alanlarda manâlı birtakım kararlar almaya meyilli olacaksınız. Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. Seyahatleriniz artabilir. Medya alanında çalışan Yay’lar bu dönemde güçlerini göstermek ve öteki insanlarla iş birlikleri yerine kendileri ön plana çıkmak isteyebilirler. Tanımadığınız insanlarla hafıza çatışmalarına girmemeye itina göstermelisiniz. Bu dönemde işten elde edilen gelirlerinizde hoş bir çoğaltma yaşanabilir. Perşembe gününe dikkat edin. Parasal konular sizi aşağıya çekebilir. Hoş bir hafta diliyorum.

Oğlak: Günlük hayatınızın düzeni bu pazartesi önem kazanıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Kayda Değer birtakım projeler ve meslek görüşmeleri için desteklenmeyeceksiniz. Salı günü bir Tutulma yaşanacak. Siz bu Tutulma’yı özel hayatınızda yaşayacaksınız sevgili Oğlak’lar. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda alınacak önemli kararlar hızlanabilir. Sevdiğiniz insanın hayatındaki önemli gelişmelerin sizin hayatınıza da etki ettiğinin görebilirsiniz. Ortaklı bir meslek veya projelerin başlaması söz konusu olabilir. Taşınmayla ilgili ani ve umulmadık olaylar gündeme gelebilir. Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. Maddesel konuları dikkatlice gözden geçirmeniz gereken bir dönem. Tehlikeli yerlerden ve durumlardan uzak durmalısınız. Değişik olaylar ilginizi daha pozitif çekecek. Enerjinizi dürüst kullanmakta zorlanacaksınız. Özel hayatınızda çok mutlu olacağınız bir dönem başlıyor. İlişkilere daha pozitif zaman ayırmanız gerektiğini farkedeceksiniz. Hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar varsa birçok insanın size yardım ettiğini göreceksiniz. Hoş bir hafta diliyorum.

Kova: Haftaya eğlenceli bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Gün içerisindeki eğlenceli ve sizi harekete geçirecek olaylar pazartesi gününüzü neşe saçan kılabilir. Önemli girişimler konusunda desteklenmeyeceğiniz bir gün olacak. Salı günü yaşanacak Tutulma’yı meslek, hizmet ve afiyet alanlarınızda yaşayacaksınız. İş planlarınız ve günlük hayatınızın ritminde de seri birtakım konu ve olayların arttığını göreceksiniz ve bazen olayları denetleme etmekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta hayatın akışına güvenin ve yoklama etmeye çalışmayın. Bu Tutulma vaktinde kayda değer bir meslek ya da projenin başlaması devrede olabilir. Büyük kararlar için birkaç gün daha beklemelisiniz.Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla bir araya varmak için uğraş halinde olabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle Venüs, Yengeç Burcu’na geçecek. İşinizi ve üretmeyi seveceğiniz bir dönem başlıyor. Bir arada olduğunuz insanlarla bağlantınızı kuvvetlendireceksiniz. Hoş bir hafta olsun.

Balık: Bu hafta başında ailenizle edinmek veya işlerinizi bir an önce halledip evinize gitmek isteyebilirsiniz. Kayda Değer kararlar almamanız gerekiyor. Salı günü bir Tutulma gerçekleşecek. Bu Tutulma sizin aşk alanınızı etkileyecek sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Hayatınızı keyiflendirecek ve azıcık da rahatlatacak bir Tutulma yaşayacaksınız.Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. Egzersiz hayatınız tartı kazanacak. Bu dönem çok çalışabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle Venüs, Yengeç Burcu’na geçecek. Sevdiğiniz insanla birlikte sosyalleşebilir ve hayattan alacağını keyfi yükseltebilirsiniz. Bu dönem çok keyifli bir dönem. Kafanızı dinleyin ve sevdiklerinizle daha artı zaman geçirin. Perşembe gününe uyarı etmelisiniz. Geleceğe dair üzüntü ve korkularınızın ön plana çıkması, bazı konu ve olayların her tarafta etmesi sizi zorlayabilir. Böyle bir durumda sevdiğiniz insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmeye itina gösterin . Hoş bir hafta diliyorum.

By Admin

https://escortantalya.xyz bursa escort/ antalya escort/ antalya escort antalya escort