Aylık burç yorumları Güneş Tutulmasının etkileri
Aylık burç yorumları Hande Kazanova’nın yorumlarına kadar Güneş Tutulması etkileriyle başlayacak. İşte Temmuz ayında hangi burcu neler bekliyor

Balık: Temmuz ayına aşk evinizde oluşacak bir Tutulma ile merhaba diyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Uzun zamandır beklediğiniz bazı haberler, hem özel yaşam hem de çocuklarınızla ilgili alanlardan karşınıza gelebilir. Sanatsal işlerinizde manâlı açılımlar devreye girerken, risk almayı sevceğiniz bir ay içerisindesiniz. 16 Temmuz’da oluşacak Ay Tutulması sosyal çevre konularınızı hızlandıracak. Bir Takım arkadaş ilişkilerinize nokta belirlemek isteyeceksiniz. 8 Temmuz’da oluşacak Merkür gerilemesi sizin afiyet alanınızda gerçekleşecek. 19 Temmuz’a değin eski işlerle mücâdele etmek ve tamamlanması gereken konuların üzerine düşmek yük kazanabilir. Sağlığınızla ilgili bitmiş eden konu ve olayların 19 Temmuz’a dek karşınıza geldiğini görebilirsiniz. 19 Temmuz ile 1 Ağustos aralarında aşk hayatınızı her tarafta gözden geçirecek ve bazı konuşmaların üzerinden tekrar tekrar geçeceksiniz. 9-11-14-17 ve 30 Temmuz tarihlerine dikkat edin. Sosyal çevre ve aşk hayatınız arasında gelgitler devrede olacak. Güzel bir ay diliyorum.

 

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-fEQK.

Temmuz 2019 aylık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için elmaelma.com’da. Hande Kazanova, Temmuz 2019 aylık burç yorumlarını siz elmaelma.com okurları için anlattı. Hande Kazanova’nın 2019 Temmuz aylık burç yorumlarına tarafından, bu ay burçları neler bekliyor, Temmuz ayında astrolojik olarak kayda değer günler hangileri gibi merak ettiğiniz soruların hepsine cevap bulabilirsiniz. Temmuz 2019 aylık burç yorumlarında birincil etki Güneş Tutulması ile başlayacak. Peki Güneş Tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek işte ayrıntı Temmuz 2019 aylık burç yorumlarında… 

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-5BGz.

Koç: Temmuz ayına hemencecik ayın başında gerçekleşen Güneş Tutulması ile başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Bu Güneş Tutulması konut ve aile alanlarınızda seri başlangıçları karşınıza getirebilir. Güneş Tutulmaları başlangıçlar ile alakalı oldukları için başlıca bu alanda hızlı verilmesi gereken kararlar ve başlangıçlar devrede olacak. 8 Temmuz’da Merkür geriliyor ve özel hayatınıza uyarı etmeniz lüzum. 17 Temmuz’a dek Merkür bu alanlarınızda geriliyor. 16 Temmuz’da bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu Ay Tutulması kariyer ve meslek alanlarınızda krizleri, birtakım hızlı olayları karşınıza getirebilir. Tutulma zamanında aile hayatınız ve kariyer alanlarınız arasındaki dengeyi iyi sağlamaya özen gösterin. 9-11-14-17-21 ve 30 temmuz tarihlerinde özenli adımlar atın. Bazı noktalarda zorlandığınızı görecek; ev, aile ve kariyerle ilgili konularda ilişkilerinizde testlere tabi tutulacaksınız sevgili Koç’lar. üstelik 23 Temmuz’dan sonra ise ayrıca aşk hayatınıza ayrıca çocuklarla ilgili konuların üzerine eğilebilirsiniz. Hoş bir ay diliyorum.

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-6wZG.

Boğa: Temmuz ayına Güneş Tutulması ile başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Bu güneş tutulması iletişim alanlarınızda kendini gösterecek. İletişim ile ilgili konularda hızlı başlangıçlar ve kararlar devrede. Yakın çevrenizin hayatında önemli açılımlar bu Tutulma ile karşınıza gelebilir. Yine bu Tutulma sırasında enerji alanınız değişiyor. Enerjinizi ev ve ailenize harcayacağınız bir dönem başlayacak. bir de bu süreçte evinizin güvenliğini de ihmal etmeyin sevgili Boğa’lar. 3 Temmuz’dan sonradan irtibat alanında güzel işler karşınıza gelebilir. 8 Temmuz’da ise Merkür gerilemeye başlayacak. Bu gerileme 19 Temmuz’a kadar konut ve aile alanlarınızda gerçekleşecek. 19 Temmuz’dan 1 Ağustos’a kadar Merkür irtibat alanında karşınıza her yerde uğraşılması gereken konu ve olayları getirecek. 9-11-14-17-21 ve 30 temmuz tarihlerinde çekişmelere açık bir dönemde olacaksınız. 23 Temmuz’dan sonradan ise algınızı aile konularına çevireceksiniz. 16 Temmuz’da oluşacak Tutulma seri birtakım gelişmeleri karşınıza getirecek. Hoş bir ay diliyorum.

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-RAvG.

İkizler: Temmuz ayına fiziksel konularda oluşacak bir Tutulma ile başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. 2 Temmuz’da oluşacak bu tam Güneş Tutulması maddi alanda süratli konuları karşınıza getirebilir. Uzun zamandır parasal konularda uğraştığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz. Bütün ay boyunca mali konularda dengeyi iyi karşılamak durumundasınız. 3 Temmuz’dan daha sonra para kazançlarınızı daha çok arttıracağınız bir dönem. Hayatın keyfini çıkarmak isteyeceksiniz. Enerji alanlarınız değişiyor. Enerjinizi daha fazla yakın çevrenizdeki insanlara harcayacaksınız. Yakın çevrenizin hayatında açılımlarda bulunarak, onlara destek edebilirsiniz. Bütün bunları yaparken onların hayatını teftiş etmemeye itina göstermeniz gerekiyor. 9-11-14-17 ve 30 Temmuz tarihlerinde itinalı adımlar atın. Yakın çevrenizden alacağınız etkileşimler sizi zorlayabilir. Parasal konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 16 Temmuz civarında finansal konularda çok açılmayın ve riskli işlere girmeyin. 8-19 Temmuz arası yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. 19 Temmuz’dan 1 Ağustos’a kadar ise mali konularda zorlanabilirsiniz. Hoş bir Temmuz ayı olsun.

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-z9ym.

Yengeç: Temmuz ayında sizin burcunuzda oluşan bir Tutulma ile merhaba diyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Sizin için fazla kayda değer aylardan bir tanesine. 2 Temmuz’da oluşacak tam Güneş Tutulması, hayatınızla ilgili çok büyük açılımları karşınıza getirebilir. Eğer doğum tarihiniz 1-5 Temmuz tarihleri arasındaysa bu seneyi unutamayacaksınız. Yükseleniniz Yengeç ise ayrıca fiziki görüntünüzde keza özel hayatınızda alacağınız kararlar hızlanacak. Bu Tutulma’nın etkisi geride kaldığında ne dek içten şeylerin gerçekleştiğini göreceksiniz. Bu ay daha fazla ilişkilere odaklanmanız gerekiyor. 8 Temmuz’da Merkür sizin para alanlarınızda gerileyecek. 19 Temmuz’a değin büyük para harcamalarından kaçının. 19 Temmuz’dan 1 Ağustos’a kadar ama dönemde ise yanlış anlaşılmalara dikkat edin ve hayatınızla ilgili büyük girişimlerden uzaktan durun. 16 Temmuz’da yaşayanacak Ay Tutulması ikili ilişkiler ve özel hayatınızda oluşacak ani kararları gözden geçirebilirsiniz. 9-11-14-17 ve 30 Temmuz tarihlerinde mali ve ilişki konularında desteklenmiyorsunuz. 23 Temmuz’dan daha sonra ise daha çok finansal konuların plana geçtiğini görebilirsiniz. Güzel bir ay diliyorum.

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-Qzlg.

Aslan: Temmuz ayına kadersel alanınızda oluşan bir Güneş Tutulması ile başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Temmuz ayında şartlar elinizde olmayacak. Geri planda durduğunuz ve hayatınızı gözden geçirdiğiniz hatta olayları birazcık büyüttüğünüz bir döngü içerisinde olabilirsiniz. Hayatın akışına güvenmek ona tarafından hareket etmek kayda değer olacak. Bu Tutulma’da sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. 2 Temmuz itibariyle enerji alanlarınız değişecek. Mars sizin burcunuza geçiyor ve uzun zamandır rahat kullanamadığınız enerjinizi kendi hayatınıza yönlendireceksiniz. 8 Temmuz’da Merkür sizin kişisel alanınızda gerileyecek. 19 Temmuz’a dek büyük girişimlerden ve görüşmelerden kaçının. Olayları birçok keza gözden geçirin. 19 Temmuz’dan 1 Ağustos’a kadar geçmiş konu ve olaylarla uğraşacaksınız. 16 Temmuz’da oluşacak Ay Tutulması sağlığınızla ilgili konu ve olayları hızlandıracak. Bu dönem içerisinde meslek hayatınızda önemli kararlar devrede olabilir. 3 Temmuz’dan daha sonra ise kendinizi daha güvenli ve iyi hissetmeye başlayacaksınız. Güzel bir ay olsun.

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-5oMA.

Başak: Sosyal yaşantınız ve dostluk ilişkilerinizle ilgili çabuk adımlar devrede sevgili Başak yükselen Başak’lar. Bu alanda kayda değer bir Güneş Tutulması yaşayacaksınız. Sosyal yaşantınızda manâlı değişimler devreye giriyor. Farklı yerlerde bulunabilirsiniz. Yeni gruplara dahil olabilirsiniz. Enerji alanınız değişiyor. Hem finansal hem de yakın çevre işlerinizde zorlanacaksınız. 16 Temmuz’da oluşacak Ay Tutulması aşk alanında kayda değer krizleri hayatınıza taşıyacak. Bu alanda kayda değer kararlar alacaksınız. Bu dönem arkadaşlarınız ve hayatınızdaki insan arasındaki dengeyi kontrol etmek sizin için basit olmayabilir. 9-11-14-17 ve 30 Temmuz tarihlerinde ilişkilerden yanlamasına zorlanabilirsiniz. Hem kariyeriniz keza de geleceğe yönelik işlerinizde gücünüzü istediğiniz gibi uygulamak basit olmayacak. Merkür kadersel alanınızda gerileyecek. 8 Temmuz itibariyle geçmiş konu ve olaylarla çaba sarfetmek durumunda kalacağınız bir dönem başlıyor. 19 Temmuz’a değin içinize kapanabilirsiniz. 19 Temmuz’dan sonra ise arkadaşlarınızla bıkkınlık ve sorunların üzerinden geçmeniz için dürüst bir süreç olacak. Güzel bir Temmuz ayı olsun.

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-NUWt.

Terazi: Temmuz ayınız keza kariyer ayrıca iş alanlarınızda oluşan bütün Güneş Tutulması ile başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Kariyerinizde manâlı bir adım atmak istiyorsanız, uzun zamandır uğraştığınız birtakım konular varsa bu Tutulma ile beraber bu konuların daha da aydınlandığını görebilirsiniz. ara sıra sıkıntılar çektiyseniz ve işinizi başkalaştırmak istiyorsanız yine bu Tutulma önünüze çarpıcı sonuçlar sunabilir. 3 Temmuz’dan sonra kariyerinizde kendinizi daha pozitif göstereceğiniz bir dönem. Kuracağınız ilişkilerin kariyer alanlarınıza olumlu etki yapacağı bir döngüye gireceksiniz. 8 Temmuz’da Merkür gerileyecek. Dost alanlarınızda gerileyecek olan Merkür, eski arkadaşlarınızla daha fazla süre geçirmenize neden olabilir. Yeni projeler için 19 Temmuz’a kadar desteklenmeyeceksiniz. 19 Temmuz’dan 1 Ağustos’a değin kariyer alanlarınızda tedbirli adımlar atmanız gerekiyor. Bu ay güvenli olmayan zamanlar birazcık artı. 9-11-14-17 ve 30 Temmuz tarihlerinde ev ve aile alanlarınızda keza de kariyer girişimlerinizde itinalı olun. Ivedi tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Hoş bir ay diliyorum.

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-hpFW.

Akrep: Temmuz ayına 2 Temmuz günü oluşacak bir Güneş Tutulması ile merhaba diyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Bu Güneş Tutulması seyahat ve eğitim alanlarınızı tetikleyecek. Uzakta akrabalarınızdan çok önemli haberler gündeme gelebilir. Onların hayatındaki kayda değer değişimler sizin hayatınıza da tesir edebilir. Bu Tutulmanın etkisi sizlere uzak çevreden gelecek diyebiliriz sevgili Akrep’ler. 3 Temmuz’dan sonradan seyahatlerinizi hızlandıracağınız bir dönem başlıyor. 8 Temmuz itibariyle keza kariyer konularında ayrıca de ailevi alanda bir Merkür gerilemesi yaşayacaksınız. 19 Temmuz’a değin kariyer ve meslek hayatınızda hatalı anlaşılmalara meyilli olabilirsiniz. 19 Temmuz’dan 1 Ağustos’a değin ise önceden gitmiş olup keyif aldığınız yerlere seyahatleriniz hızlanabilir. 16 Temmuz’da gerçekleşecek Ay Tutulması algınızı yakın çevre konularına çevirecek. Bu ay 9-11-14-17 ve 30 Temmuz tarihlerine uyarı edin. Bu tarihlerde iletişimlerinizde bazı sıkıntılar ve problemler karşınıza gelebilir. 23 Temmuz’dan sonra ise kariyer ve iş konularınızda daha etkili bir şekilde kendinizi göstereceksiniz. Güzel bir ay diliyorum.

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-N63V.

Yay: 2 Temmuz’da oluşacak Güneş Tutulması ise Temmuz ayına merhaba diyeceksiniz sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Bu Tutulma sizin fiziksel alanlarınızda etkili olacak. Ortak mali kararlar ve bu alanda atılacak adımlar çabuk bir şekilde karşınıza gelebilir. Önemli bir borçla mücâdele etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu ay maddesel konulara daha çok uyarı etmeniz gerekecek. 8 Temmuz’da Merkür gerileyecek. Bu gerilemeyi uzaktan çevre alanlarında yaşayacaksınız. Sizi daha az tanıyan insanlarla olan iletişiminizde 19 Temmuz’a değin hatalı anlaşılma ve sıkıntılara açık bir dönem olacak. 19 Temmuz’dan 1 Ağustos’a dek olan dönemde Merkür müşterek mali alanda gerilleyecek. Bu dönemde parasal işlerde desteklenmeyeceksiniz. 16 Temmuz’da parçalı Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu dönemde elinize bir para geçebilir. Bu ay 19 Temmuz’dan sonra mali konulara daha çok uyarı etmeniz gerekiyor. 23 Temmuz’dan daha sonra ise hayatı daha neşeli algılayacaksınız. Gezmek, dolaşmak ve yeni insanlarla bir araya gelmek yük kazanacak. Güzel bir ay diliyorum.

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-S2fb.

Oğlak: Temmuz ayı sizin ters burcunuzda gerçekleşen Bütün Güneş Tutulması ile başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Bu ay sizin için çok manâlı. Tutulma ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde gerçekleşiyor. İkili ilişkilerde alınması gereken kayda değer kararlar ani ve seri bir şekilde hayatınızda etkili olabilir. 3 Temmuz’dan sonra partnerinizin üzerine daha fazla düşeceğiniz, ilişkiler üzerine daha pozitif eğileceğiniz bir dönem başlıyor. bununla beraber derhal Temmuz başında enerjinizi daha çok parasal konulara harcamaya başlayacaksınız. 8 Temmuz’da Merkür gerilemesi somut konularda önemli kararlar almanızı tetikleyebilir. 19 Temmuz’a değin büyük bir borcun altına girmeyin. 19 Temmuz’dan 1 Ağustos’a kadar ikili ilişkiler ve özel hayatınızda bir Merkür gerilemesi olacak. Bu alanlarda daha evvelden yaşanmış bıkkınlık ve sorunlar karşınıza gelebilir. Bu ay 9-11-14-17 ve 30 Temmuz tarihleri ikili ilişkiler ve özel yaşam konularında sizi test edecek. 23 Temmuz’dan daha sonra ise algınızı mali konulara çevireceksiniz. Hoş bir ay diliyorum.

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-HbTa.

Kova: Temmuz ayı meslek, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak bir Tutulma ile başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Bu alanlarda ani değişimler 2 Temmuz’da yaşanacak Tam Güneş Tutulması’nda karşınıza gelebilir. Günlük hayatınızın ritminde bir çabukluk devrede olacak. İşlerinizi yetiştiremeyebilirsiniz. Sağlığınıza ekstra itina göstermelisiniz. 8 Temmuz’da Merkür gerilemesi olacak. Sizin ikili ilişkiler ve özel yaşam alanlarınızda gerileyecek. Sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamakta zorlanacağınız anlamına geliyor. Eski bezginlik ve problemler her yerde ortaya çıkabilir. Tesadüfler karşınıza fazla acayip olayları getirebilir. 16 Temmuz’da oluşacak parçalı Ay Tutulması kadersel alanda olacak. Bazı olayların arkasında gerçekler önünüze garip bir şekilde düşebilir. sakin olmak ve hayatın akışına güvenmek manâlı olmalı. 9-11-14-17 ve 30 Temmuz tarihleri meslek hayatınız ve sağlığınızla ilgili konularda uyarı etmeniz gereken tarihler. 23 Temmuz’dan sonradan ikili ilişkiler ve özel hayat alanında işleri toparlama fırsatınız olacak. Güzel sonuçlar almaya meyilli olacaksınız. Güzel bir ay diliyorum.

aylik-burc-yorumlari-temmuz-2019-g-PTk0.

By Admin

https://escortantalya.xyz bursa escort/ antalya escort/ antalya escort antalya escort