8-14 Temmuz haftalık burç yorumları salı, perşembe ve pazar günlerine dikkat!

8-14 Temmuz haftalık burç yorumlarına tarafından, dengeyi sağlamaya çalıştığımız, denge kurmakta zorlandığımız haftalardan bir her birine başlıyor. Bu Pazartesi Merkür Aslan Burcu’nda gerilemeye başlayacak. Aşk, gösteri, çocuklar, eğitim, borsa ve tehlike içeren işlerde bazı yanlış anlaşılmalar ve irtibat sıkıntılarını karşımıza getirebilir. 19 Temmuz’a dek manâlı girişimlerden kaçınmakta fayda olacak. Salı, perşembe ve pazar günleri çok özenli olmalıyız. Bu hafta sinirimizi etrafımızdaki insanlara yansıtmamamız gerekiyor. Bir Takım işlerimizde sonlanmalar, can sıkıntısı ve problemlerin karşımıza geldiğini göreceğiz. Kuvvet çekişmelerine açık haftalardan bir tanesi ama bu haftanın sıkıcı ve zor enerjisinden kurtulmak için faydalı özelliklerimizi ön plana çıkartmalıyız. Herkese güzel bir hafta diliyorum. 

Koç: Haftaya özel ilişkilerinizin üzerine eğilerek başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Bu pazartesi itibariyle Merkür, Aslan Burcu’nda 19 Temmuz’a dek aşk evinizde gerileyecek. Geçmiş ilişkilerle ilgili konu ve olaylar bu dönemde karşınıza gelebilir. Hayatınızda bir insan varsa bu süreçte yanlış anlamalara meyilli olabilirsiniz. Bu dönemde başlayan ilişkilerde birtakım can sıkıntısı ve sorunlar ortaya çıkabilir. Salı günü hayatın bir takım noktalarda bizi desteklemediğini görebiliriz. Özellikle aşk ilişkileri ve işle ilgili bağlantılarda bazı zorlanmalar karşımıza gelebilir. Hayatınızda parayla ilgili bir takım karmaşalar ve olumsuzluklar sizi zorlayabilir. Hafta sonuna doğru büyük risklerden kaçınmaya itina gösterin. Hafta sonu ise ailenizle aranızdaki baskı çekişmeleri hayatı biraz negatif algılamanıza niçin olacak. gerçi hayatın güzel taraflarına odaklanarak bu sıkıntılardan kurtulmanız muhtemel olabilir sevgili Koç’lar. Güzel bir hafta diliyorum.

Boğa: Haftaya jurnal işlerinizin üzerinize düşerek başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Bu hafta günlük hayatın ritmi hız kazanıyor. Hafta ortasına değin işlerinizi iyi planlamalı ve yapmanız gerekenlerin üzerine eğilmelisiniz. Bu pazartesi irtibat gezegeni Merkür gerilemeye başlayacak. 19 Temmuz’a dek ev ve aile alanlarınızda geriliyor. Bu dönemde aile büyükleriyle olan iletişiminize uyarı etmeniz gerekebilir. Evinizle ilgili yapacağınız birtakım işleriniz varsa tedbirli olun. Bu haftanın en kritik günleri salı, perşembe ve pazar. Salı ve perşembe günü sinirli olup anında harekete devretmek isteyebilirsiniz. Negatif etkiler sizi zorlayabilir. Gelecek planlarınıza ve aile ilişkilerinize odaklanmalısınız. Ev kazlarına açık bir zaman diliminde olabilirsiniz. Olumlu noktalara odaklanıp sosyal çevre ve arkadaşlarınızdan destek alarak zorlukları geride bırakabilirsiniz. Hoş bir hafta diliyorum.

İkizler: Haftaya eğlenceli konu ve olaylara odaklanarak başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Aşk hayatınız ve eğer çocuğunuz varsa onunla beraber yapmanız gereken olaylar bu hafta başından ortasına değin etkin olacak. Hafta ortası itibariyle daha fazla jurnal işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Bu pazartesi itibariyle Merkür gerilemeye başlıyor. 19 Temmuz’a dek iletişimsel konularda titiz olun. Kendinizi yanlış tanıtma veya yanlış anlaşılma gibi etkiler devrede olabilir. Önemli konuşma ve anlaşmaları 19 Temmuz’a değin yapmamaya itina gösterin. Salı perşembe ve pazar günleri bizi zorlayabilir. Bu zorluk maddi anlamda olacak. Hayatın mali konularda sizin karşınızda olduğunu düşüneceksiniz. Özellikle kariyerinizde birtakım açılımlar devrede. Bu kariyer açılımlarınızı içten yönetmeniz gerekecek. Başka insanlara yapacağınız yardımlar sizin kurtarıcınız olabilir. Mutlu bir hafta diliyorum.

Yengeç: Haftaya ailevi konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Konut ve aile ilgili yapılması gerekenler hafta ortasına dek vaktinizi alabilir. Perşembe gününden sonra ise hayata daha neşe saçan bakacaksınız. Bu hafta en fazla ilişkilere dikkat etmeniz gerekecek. 19 Temmuz’a dek büyük mali girişimlerden uzak durmanız uygun olabilir. Minik ölçekli işler içerisinde bulunmak bu dönem sizi olası sıkıntılardan koruyacak. Salı, perşembe ve pazar günleri ilişkilerinize fazla dikkat etmelisiniz. Bu hafta hem ortaklı işlerinizde ayrıca de ilişkilerinizde bezginlik ve problemlere açık görünüyorsunuz. Tehlikeli işlerden sakınmak uygun olabilir. Pazar günü özel hayatınızda zor çekişmelerine hazırlanmış olmalısınız. Bu hafta bol bol gezip, değişik yerlerde bulunmanız size iyi gelebilir. Hoş bir hafta diliyorum.

Aslan: İletişimi yüksek haftalardan birine başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Arkadaşlarınızla kısa vadeli planlar yaparak diğer insanlarla bir araya geleceksiniz. Hafta ortasına dek yakın çevrenizle olan bağlantınız önemli olurken hafta ortasından sonra ise algınızı ailevi konulara çevirebilirsiniz. Bu hafta iş alanlarınıza ve sağlıkla ilgili konulara uyarı etmeniz gerekecek. Merkür sizin burcunuzda geriliyor. Hatalı anlaşılmalara en yatkın burç siz olacaksınız. Kendinizi dürüst açıklama etmeye itina gösterin. 19 Temmuz’a değin büyük girişimlerde desteklenmiyorsunuz. Salı, perşembe ve pazar bu haftanın en zorunlu günleri. Salı günü beklenmedik bir durumla karşısında karşıya gelebilirsiniz. Bu koşul sağlığınızı etkileyebilir. Perşembe günü iş yaptığınız insanlara karşı ılımlı ve anlaşmaya yatkın olun. Bu haftanın enerjilerini dengede tutmak için kendi alanınıza çekilmek kayda değer olacak. Hoş bir hafta diliyorum.

Başak: Bu hafta somut konular ön planda. Hafta ortasına kadar finansal işlerinizin üstüne düşeceksiniz sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Hafta ortasından sonra ise iletişiminiz hızlanacak. Yakın çevrenizle kısa vadeli planlar içerisine girebilirsiniz. Pazartesi Merkür gerilemeye başlıyor. Sizin kadersel alanınızda gerileyecek. Kendinizi birazcık geriye çekeceğiniz ve geçmişte yaptığınız hatalarla yüzleşeceğiniz bir dönem. 19 Temmuz’a kadar büyük girişimlerden kaçının. Merkür sizin yöneticiniz olarak kadersel bir alanda olacak. Salı, perşembe ve pazar haftanın sinyâl günleri. Bu hafta sosyal çevre ilişkilerinizi fazla zorlamamalısınız. Özel hayatınızla ilgili konularda arkadaşlarınızın sizin üzerinize geldiğini görebilirsiniz. Düşünceleriniz çok önemli olacak ve koşullar sizi zorlasa bile olumlu düşünmeye itina göstermelisiniz. Hayatın sizi desteklediğini aklınızdan çıkarmayın. Güzel bir hafta diliyorum.

Terazi: Haftaya Ay, Terazi Burcu’nda iken başlıyoruz yani sizin haftanız sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Hayatınızla ilgili konularda hafta ortasına kadar duygu iniş çıkışlarınız yüksek olacak. Önemli haberler alabilirsiniz. Hafta ortasından sonra kendinize yönelik hareket edebilirsiniz. Merkür sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda gerileyecek. Özellikle salı günü bu noktada sizi zorlayabilir. 19 Temmuz’a dek büyük girişimlerden uzak durun. bundan başka aile ve kariyeriniz arasındaki gerilimler en fazla bu hafta sizi zorlayacak. Perşembe günü parasal konularda tedbirli olun. Tehlikeli işlerden ise kesinlikle uzaktan durmalısınız. Bu hafta fazla iş yaparak ve kendinizi meşgul tutarak kimi süre diğer insanlara destek ederek olumsuzlukları kendi hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Akrep: Bu hafta isteksiz etkiler devrede sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Haftaya antre yaparken manâlı planlarınız varsa yaşadığınız aşırılık sizi yorabilir. Kendi alanınıza çekilme isteği hafta ortasına değin devrede. Hafta ortasından sonradan ise koşullar sizin tarafınıza dönecek. Merkür sizin kariyer ve iş alanlarınızda gerileyecek. Göz önünde bulunacağınız ortamlarda zorlanabilirsiniz. Hitabe ve görüşmelerinizde özenli olun. Ailenizle ilgili konularda salı günü gergin etkileşimler olacak. Perşembe günü ikili ilişkiler ve özel hayatınıza uyarı etmelisiniz. Hafta sonu negatif fikir yapısından uzakta durmanız gerekecek. Bu haftanın gergin enerjilerinizi aşk hayatınıza odaklanarak ya da hayata aşkla bakarak aşabilirsiniz sevgili Akrep’ler. Güzel bir hafta diliyorum.

Yay: Bu hafta sosyal ilişkileriniz fazlasıyla aktif görünüyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Haftanızı iyi organize edeceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber yapacağınız plan ve programlar hafta ortasına kadar devrede olabilir. Yalnız almak istemeyeceğiniz bir vakit dilimi. Hafta başı bu değin yoğunken hafta ortası itibari ile birazcık kendi alanınıza çekilmek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Merkür sizin yolculuk, eğitim ve geleceğinizi ilgilendirecek önemli adımlarınız alanında geriliyor.19 Temmuza değin büyük işler karşınıza geldiğinde bir kaç kez üzerinden geçerek ilerlemeye özen gösterin. Tanımadığınız insanlarla çekişmelere girmemelisiniz. Mali konular sizi stresli ve sinirli yapabilir. Bazı korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Yolculuklarda ve seyahatlerde itinalı adım atmaya ve kaza riskine karşısında itinalı davranmaya özen gösterin. Bu hafta ailevi konularda sevdiklerinizle hoş ve kaliteli zaman geçirirseniz pek bu can sıkıntısı ve sorunlarında geri kaldığını göreceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Oğlak: Keza meslek konularınıza keza de ailevi konulara kendinizi daha pozitif vereceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Toplum önü işleriniz artabilir ve kariyerinizde hoş açılmalar yaşayabilirsiniz. Bu açılmaların hem ikili ilişkilerinizde keza kendi hayatınızda sizi zorladığını göreceksiniz. Hafta ortasından sonradan kendinizi rahatlatmak namına arkadaşlarınıza yönelebilirsiniz. Yapılacak güzel planlar sizi rahatlatacak. Bu hafta ilişkilerinize gereken özeni gösterin. Hafta başı Merkür sizin iki taraflı para alanlarınızda gerileyecek. Partnerinizin mali konularında birtakım bıkkınlık problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu hafta ikili ilişkiler ve ortaklı işlerden yandan yüzünüz çok gülmeyebilir. Bazı noktalarda kendinizi olumsuz görme olasılığına aleyhinde dikkat edin. Kendinize çok pozitif yüklenmeyin. Parasal konularda risk taşıyan işlerden perşembe günü uzakta durun. Hafta sonunda sevdiğiniz insanla şiddet çekişmelerine girmeyin. İletişiminizi canlı tutabilirsiniz ve yakın çevrenizdeki insanları bulunduğunuz ortamlara misafir etme edebilirsiniz Güzel bir hafta diliyorum.

Kova: Haftaya oldukça devingen etkilerle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Dış ortamlarda bulunmak ve öteki insanlarla bir arada olmak hafta ortasına değin önemli olacak. Sizi sıkan ortamlarda bulunmak istemeyeceksiniz. Hafta ortasından sonradan ise işlerinizde hareketlilik olduğunu göreceksiniz. Merkür sizin ikili ilişkiler ve izdivaç alanınızda geriliyor. İlişkinizde birtakım bezginlik ve problemler ortaya çıkabilir. Bu hafta meslek hayatınıza ve sağlığınızla ilgili konulara ekstra uyarı etmeniz gerekecek. İş hayatınızda süratli gelişmeler olabilir. Perşembe gününe uyarı edin. Ev ve aile hayatınız ile ikili ilişkilerinizde zorlama çekişmelerine girebilirsiniz. Enerjinizi daha düzgün kullanmaya çalışın. Pazar günü jurnal hayatınızı sıralamak namına harekete aşmak isterken işlerin düşündüğünüz gibi gitmediğini görebilirsiniz. Bu hafta işlerinizi diğer bir zamana ertelemeyin. Günlük yapacağınız plan çerçevesinde işlerinizi tamamlamaya özen gösterin. Güzel bir hafta diliyorum.

Balık: Haftanız ödemelerle başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Geri planda duracağınız konu ve olaylar hafta ortasına dek devrede olurken haftanın ikinci yarısından sonradan daha fazla gezi edeceğiniz ve kendinizi geliştireceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Bu hafta ilişkilerinize dikkat etmeniz lüzum. Pazartesi günü Merkür geriliyor. iş, hizmet ve afiyet alanlarınız ile beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda 19 Temmuza dek bazı sıkıntı ve problemler görülebilir.Büyük bir meslek değişiminden ve anlaşmasından uzakta durun. Perşembe günü çok muhabere. Enerjinizi yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde içten kullanın. Özel hayatınızda desteklenmediğinizi düşüneceksiniz. Salı, perşembe ve pazar günleri kayda değer birtakım adımlarınızda çevrenizin size gerektiği kadar takviye olmadığını ayrım edebilirsiniz. Bir Takım işlerinizde ertelenmeler yada can sıkıntısı ve sorunlar devrede olabilir. Tüm bunlarla baş etmek istiyorsanız bu hafta daha fazla kendi düşündüklerinize ve yapacaklarınıza odaklanmanız ve sezgilerinize güvenmeniz gerekecek.Güzel bir hafta diliyorum.

By Admin

https://escortantalya.xyz bursa escort/ antalya escort/ antalya escort antalya escort