Kasım haftalık burç yorumları ve Dolunay'ın burçlara etkileri
Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık haftalık burç yorumlarını Hande Kazanova anlattı.

BALIK: Haftaya hedefleriniz, kariyeriniz ve ailevi alanda oluşacak bir Dolunay ile giriş yapıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Bu alanlarda manâlı fırsatlar devrede olabilir. Yeniay’da attığınız adımların karşılığını ayrıca sosyal yaşam ayrıca ailevi ortamlara keza de işe nasıl yansıdığını net bir şekilde göreceksiniz. Dolunay zamanlarında dengede olmak fazla önemlidir. Şen fırsatların hayatınızda olduğunu göreceksiniz. İş alanlarında farklı alanlara yönlendirilmiş fırsatlar karşınıza gelebilir. Özellikle bu hafta inançlarınız ve arkasında durduğunuz konularla ilgili olarak tartışmalara girmemeye itina göstermelisiniz. Çocuklarla ve beraber olduğunuz insanla olan ilişkilerinize uyarı etmeniz gerekecek. Sosyal çevrenizle özel hayatınız aralarında olan dengesizlikler ruhsal durumunuzu bozabilir. Perşembe günü fiziksel anlamda kendinizi artı zorlamamalısınız. Cuma günü itibariyle aşk hayatınız ön plana çıkacak. 

balik-burcu-17-23-haziran-haftalik-mxug.

17-23 Haziran haftalık burç yorumlarına tarafından, bu haftaya tüm burçlar Yay Burcu’nda oluşacak Dolunay’ın etkileriyle başlıyor. 17 Haziran’daki Dolunay Jüpiter ile birleştiği için ve olumlu birtakım konu ve olayların karşımıza gelmesi söz konusu olacak. Yayın, ticaret ve yabancı insanlarla yapılacak olan işler ile eğitim alanında hoş sonuçlarla karşılaşabiliriz. haftasında, abartmamaya özen göstermeliyiz. Yaptığımız işlerle öteki ırk arasındaki bağlantılarda hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Realist adımlar atmaya itina göstermeliyiz. Söylediklerimize uyarı etmeli, güvenli olmayan yerlerden ve olaylardan uzaktan durmalıyız. Cuma gününden sonradan ev ve aile konuları ön plana geçmeye başlayacak. İşte Hande Kazanova’nın Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu için haftalık burç yorumlarının detayları…

haftalik-burc-yoruml-p7if.

KOÇ: Haftaya Yay Burcu’nda oluşacak bir Dolunay etkisiyle başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Attığınız adımların karşılığını göreceksiniz. Geleceğinizi etkileyecek işlerinizden manâlı sonuçlar alabilirsiniz. Bu Dolunay’da inançlarınızın ve hayata görüntü açınızın gerçekçiliğini net bir şekilde göreceksiniz. Içten şekilde hareket ettiğiniz ve gerçekçi davrandığınız müddetçe bu Dolunay’ın sizi desteklediğini göreceksiniz. Bu hafta çok yoğun etkilere sahip olacak. Ailevi konular siklet verdiğimiz konuların başında gelecek. Bu konularda ivedi harekete geçme ve süratli adımlar devrede olabilir. Bu hafta sert söylemlere özenli olmakta avantaj var. Hassas yapınız ön planda olacak. Tepkisel davranabilirsiniz. Aile içerisinde sürtüşmelere açık olacaksınız. Cuma günü Güneş, Yengeç Burcu’na geçiyor. Konut ve aile bir ay baştan başa üzerine düşeceğiniz alanlar olacak sevgili Koç’lar.

koc-burcu-17-23-haziran-haftalik-b-ubXm.

BOĞA: Yeni haftaya Yay Burcu’nda oluşsak Dolunay ile başlıyoruz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Bu Dolunay fiziki konularla ilgili olayları karşınıza getirebilir. Yeniay sonrası aldığınız kararların sonuçlarını sorgulayacağınız bir Dolunay olacak. Parasal konulara seri bir şekilde çözüm üretebileceksiniz. Sosyal çevreniz için yaptığınız birtakım harcamalar veya arkadaşlarınızla girişeceğiniz bazı işlere dikkat etmelisiniz. Bu hafta yoğun gezegen geçişleri olacak. Sizin de algınızı yakın çevrenizdeki insanlara yönlendirmeniz gerekecek. Girişimlerinizle ilgili konular hızlanabilir. Hassas ve çabuk tepki veren tavırlar içine girebilirsiniz. Bir Takım fikirlerinizin kabul görmemesiyle değişkenlik içine düşebilirsiniz. Güvenli Olmayan yerlerden ve durumlardan perşembe günü uzakta durmaya itina gösterin. Cuma günü Güneş burç değiştirecek ve yakın çevre konuları devrede olacak. Hareketli birtakım aktiviteler içerisine girmek önem kazanacak. 

boga-burcu-17-23-haziran-haftalik-TTC9.j

İKİZLER: Haftaya karşıt burcunuzda oluşacak bir Dolunay ile merhaba diyeceksiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hayatınızla ilgili aldığınız kararlara insanların nasıl tepki verdiği ve sevdiğiniz insanla ilgili konular bu Dolunay’ın konusunu içerecek. Ortaklı ilişkileriniz ve özel hayatınızdan yandan talih ve fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bazı noktalarda fikir ayrılığı yaşadığınız insanlarla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. İnanç ve fikirleriniz yüzünden tartışmaya girmekten kaçınmalısınız. Salı günü kavgacı ve sert tutumlar içerisinde olabilirsiniz Perşembe günü tez tepkiler verebilirsiniz. Cuma günü algınızı t am olarak finansal konulara yönlendireceksiniz. Bir ay boyunca bedensel kazançlarınızla ilgili adımlar atmak isteyeceksiniz.

ikizler-burcu-17-23-haziran-haftali-mv5X

YENGEÇ: Pazartesi günü öğle saatlerinde oluşan bir Dolunay ile haftanız başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Bu Dolunay iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda çabuk gelişmeleri karşınıza getirebilir.İşle ilgili konularda karşınıza fırsatlar çıkabilir. Kendinizi mutlu, uğurlu ve iyimser hissedebilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmamalısınız. Uzakta çevreden insanlarla yaptığınız işlerde can sıkıntısı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Özel hayatınızdaki insanla sorunlarını onarmak istiyor olabilirsiniz. Algınızı kendinize çevirmelisiniz. Yapacağınız işlere odaklanmalısınız. Vereceğiniz sinirli tepkiler etrafınızdaki insanları şaşırtabilir. Özel hayatınızdaki sıkıntılar için perşembe gününe uyarı etmelisiniz. Cuma gününden daha sonra ise Güneş sizin burcunuza geçecek. Kendinize güveninizin geldiği, dinç bir dönem içine girmiş olacaksınız.

yengec-burcu-17-23-haziran-haftali-uVH4.

ASLAN: Haftaya Yay Burcu’nda oluşacak bir Dolunay ile antre yapacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Bu Dolunay ile beraber aşk hayatınız hareketlenebilir. Önemli kararlar devrede olabilir. Yeniay sonrası elinize geçen baht ve fırsatların neye dönüştüğünü göreceksiniz. Sanatsal alanlarda güzel açılımlar yaşamış olabilirsiniz. Bu Dolunay’da bütün bunların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Çocuğunuzun hayatıyla ilgili önemli konular hayatınızda yer alabilir. Sezgileriniz devrede olacak. Geri planda durduğunuz ve olayları gözünüzde büyüttüğünüz bir dönem. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Duygu iniş çıkışların fazla yüksek olacak. Çabuk tepki vermeler ve hemen olan patlamalar yaşayabilirsiniz. Ağırbaşlı olmaya özen göstermelisiniz. Kalabalıklar içerisinde almak istemeyeceksiniz buna rağmen aktiviteler ve olaylara ağırlama edileceksiniz. Dengeyi sağlamaya çalışmalısınız. 

aslan-burcu-17-23-haziran-haftalik-ec4o.

BAŞAK: Haftanızda ailevi alanda oluşacak bir Dolunay ile merhaba diyeceksiniz sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Ev ve aile konularıyla daha artı ilgili olacaksınız. 3 Haziran’da oluşan Yeniay bir takım süratli gelişmeleri karşınıza getirmişti. Yaşanacak Dolunay’da bu gelişmelerin hayatınıza nasıl yansıdığını göreceksiniz. Önemli şans ve fırsatlar devrede olabilir. ikili ilişkiler ve özel hayat alanında hüsran yaşayabilirsiniz. Kafanızda kurduğunuz planlarla fiilen yaşananlar örtüşmeyebilir. Çocuğunuzla ilgili konularda eşinizden güzel destekler göreceksiniz. Bu hafta söylediklerimize ve yaptıklarımıza dikkat etmemiz gereken haftalardan bir adam başına. Sosyal çevre ve bulunduğunuz ortamlar manâlı olacak. Beklenmedik birtakım konularda kendinizi müdafaa etmek zorunda kalabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlıklarınıza daha pozitif ağırlık vereceksiniz. 

basak-burcu-17-23-haziran-haftalik-WnBi.

TERAZİ: Dolunay etkisi ve yakın çevrenizdeki konularla haftanız başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. sosyal medya ve yayıncılığa dair işleriniz varsa sonuçlarını alabilirsiniz. Girişimlerinizle ilgili konularda hoş sonuçlar alabileceğiniz bir dönem olacak. Bir Takım ilişkilerinizi sonlandıracak, bazılarını ise daha ayrı devam ettirmek isteyeceksiniz. Bu hafta göz önünde olacağınız yerlerde, kariyer ve iş alanlarınızda söylediklerinize dikkat etmelisiniz. Alınganlıklar devrede olabilir. Tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Ailevi konularda ve meslek alanlarınızda çekişmeler yaşanabilir. Aile hayatınızın sorumlulukları yüzünden kariyerinizde istediğiniz işleri yapamayabilirsiniz. Cuma günü Güneş, Yengeç Burcu’na geçiyor. Kariyeriniz, niyet ve amaçlarınız ile ailevi konulara daha fazla tartı vereceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz. Algınızı buraya yönlendirecek ve işinizle ilgili almak isteyeceksiniz. Kendinizi kullanmak ve tasdik edinmek kayda değer olacak. 

terazi-burcu-17-23-haziran-haftalik-LGEb

AKREP:Haftaya bedensel alanda oluşacak bir dolunay etkisi ile başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Bu Dolunay elinize bir para geçmesine sebep olabilir. Maddi konularda birtakım stratejiler geliştirip bunlara uyduysanız sonuçlarını bu Dolunay ile beraber görebilirsiniz. Tehlike almamaya itina göstermeniz gerekiyor. Bu hafta tehlikeli konularda pozitif desteklenmeyeceksiniz. Hemen Olan kararlar alıp uygulamanız ve sonucunda kayıplar yaşamanız söz konusu olabilir. Bu hafta seyahatlere ve eğitimsel konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu alanlarda engeller ve sorunlar oluşabilir. Bıkkınlık yaşadığınız kişilerle inatlaşmamanız gereken bir dönem sevgili Akrep’ler. 18-19 ve 20 Haziran tarihlerine uyarı etmelisiniz. Cuma günü Güneş, Yengeç Burcu’na geçecek. Yeni insanlarla bir araya gelmekten ve yolculuk etmekten sevinç duyacaksınız. Bu dönemi kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar için kullanmalısınız.

akrep-burcu-17-23-haziran-haftalik-9DhH.

YAY: Haftaya sizin burcunuzda oluşacak bir Dolunay ile başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Sizin için önemli olacak. Hayatınızla ilgili adım atmak istediğiniz konularda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. İyimser duygularla hareket edeceksiniz. Uğurlu ve bereketli bir hafta olacak. Yeniay’da ikili ilişkiler ve özel yaşam alanında yaşadığınız olayların sonuçlarını göreceksiniz. Ailevi konuları fazla abartmamalısınız. Beklediğiniz desteği görememiş olabilirsiniz. Birtakım sıkıntılar karşınıza çıkabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sezgilerinizden ziyade mantığınızla yol almak kayda değer olmalı. Önümüzdeki haftalarda somut konularda harekete geçeceksiniz. Birtakım masraflar devrede olabilir. Negatif olmayıp, kafanızı bunlara çok pozitif takmamalısınız. İşlerin kolaylıkla yoluna gireceğini göreceksiniz. Bu dönemde ruhsal çalışmalarla ilgilenmek doğru olabilir. 

yay-burcu-17-23-haziran-haftalik-bu-O2Xe

OĞLAK: Haftaya Yay Burcu’nda oluşan bir Dolunay ile başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Bu Dolunay sizin kadersel alanınızda oluşacak. Geri planda durup olaylara dıştan bakmanız gereken bir Dolunay yaşayacaksınız. Yalnız kalmak ve her şeyi denetlemek anlamında uğurlu olabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumluluklar sizi bunaltmış olabilir. Uzak beklediğiniz bir haber varsa gelme olasılığı yüksek görünüyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda birtakım sorunlar devrede olabilir. İş hayatınızda kandırılmalara açık olabilirsiniz. İletişimsel konularda birazcık daha gerçekçi davranmalısınız. Gücünüzü oraya koymaya çalışmalısınız. Bu hafta en çok ortaklık ve ikili ilişkilerde sorun yaşayacaksınız. Karşı tarafın hassaslık yaptığı durumlarda anlayışlı davranmalısınız. Cuma günü özel yaşam ve ikili ilişkiler yük kazanmaya başlayacak. Bu hafta yaşayacaklarınızdan sonra hayata daha öbür bakabilirsiniz. İlişkilerinizi tekrar yapılandıracaksınız. 

oglak-burcu-17-23-haziran-haftalik-mh9c.

KOVA: Sosyal çevre alanınızda bir Dolunay gerçekleşiyor sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Eğitim ve sanatsal alanda başlattığınız işleriniz varsa karşılığını alacağınız bir dönem olacak. Organizasyon ve faaliyetler hayatınızda hızlanabilir. Bu hızlanma size güzel birtakım sonuçlar getirebilir. Maddi alanda kararsızlıklarınız devrede olabilir. Arkadaşlarınızla yapacağınız işlerinizde aldatılma ihtimaliniz var. Sosyal çevrenizden yanlamasına şansınız yüksek olacak. Parasal konularda ise fazla itinalı olmalısınız. Bu aralar meslek ve günlük hayatınızın rutinine uyarı etmeniz gerekiyor. Sağlıkla ilgili konu ve olaylar bu hafta sizi yorabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermeye çalışın. Yalnız kalmak istediğiniz bir dönem olacak ama sosyal çevre yoğunluğunuz buna müsade vermeyecek. Bu dönemde dürüst adım atan kazanacak.

kova-burcu-17-23-haziran-haftalik-b-SoHO

By Admin

https://escortantalya.xyz bursa escort/ antalya escort/ antalya escort antalya escort