Haftalık burç yorumları 24-30 Haziran 2021 (aşk, para, kariyer)
Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık 24-30 Haziran haftalık burç yorumlarını Hande Kazanova anlattı.

BALIK: Kişisel açlık ve beklentilerinizin önem kazandığı haftalardan bir adam başına olacak. Şehvetli yaşamınıza gerekli özeni gösterecek ve isteklerinizin doğrultusunda hareket edeceksiniz. Gün içerisinde iniş çıkışlarınız yüksek olabilir sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Ailenizdeki insanlarla bir araya gelme ve konut ile ilgili konularda umulmadık olaylar söz konusu olabilir. Hafta başında bu konularla ilgili büyük kararlar almamalısınız. Perşembe günü aşk hayatınızın ve çocuklarla ilgili konuların yük kazandığı bir dönem olacak. Yapacağınız ani ve eğlenceli planlar hayatınıza olumlu olarak yansıyacak. Beslenme alışkanlıklarınız, diyete başlangıç veya bir programa dahil olma gibi durumlar devrede olabilir. Bir iş başvurusunda bulunacaksanız tam zamanı sevgili Balık’lar. Merkür 8 Temmuz’da bu alanlarınızda gerileyene dek vaktiniz var. Hoş bir hafta olsun.

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-KqEF.

24-30 Haziran burç yorumlarına kadar, bu hafta ilişkilerimize, meslek bağlantılarımıza ve mali konulara ekstra dikkat etmemiz gerekebilir. Aldanmalar, yanılgılar ve fedakarlıklar bu hafta başında devrede olabilir. Bize dayatılan sorumluluklar üzerimizde baskı oluşturabilir. Perşembe günü hayata daha farklı ve olumlu gözlerle bakacağız. Algımız açılabilir. Değişik ve bambaşka meslek görüşmeleri hoş sonuçlar doğurabilir. İletişim gezegeni Merkür perşembe günü itibariyle Aslan Burcu’na geçebilir. İletişimizde daha eli bol ve sevgi doymuş bununla beraber idareci yönlerimizin ön plana çıktığını göreceğiz. Merkür 8 Temmuz’da gerilemeye başlamadan önce bu konularda elimizi tez tutmakta menfaat var. Hoş bir hafta olsun. İşte Hande Kazanova’nın Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu için 24-30 Haziran haftalık burç yorumlarının detayları…

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-zOVf.

KOÇ: Haftaya azıcık düşük enerji ile başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. İsteksiz ve dalgın olabilirsiniz. Özellikle bu pazartesi sabahtan saatlerinde daha bakımlı etkileşimler aşağıda edinmek isteyeceksiniz. Bu hafta ilişkilere dikkat etmemiz gerekiyor. Yakın çevre ilişkilerinizde bıkkınlık ve problemlere açık olabilirsiniz. Realist adımlar atmaya itina göstermelisiniz. Perşembe günü itibariyle ile hayata daha esnek bakacağınız bir dönem. Ailevi konular ön planda olacak. Ailenizden göreceğiniz parasal destekler veya aile için yapacağınız harcamalar siklet kazanacak. Perşembe günü bu anlamda şanslı bir gün. Merkür; Aslan Burcu’na geçiyor. İletişiminizi aşka ve çocuklarınız varsa onlarla ilgili konulara kaydıracaksınız. Güzel bir hafta olsun.

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-f6rE.

BOĞA: Oldukça hareketli bir hafta olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar hafta başında devrede olacak. İlişkiler konusunda azıcık sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yükselen yöneticiniz Venüs, para alanında olacak. Bu da sosyal çevre alanlarınızda zorluklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte çalışıyorsanız, para sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Maddi alanda atılacak adımlara dikkat etmelisiniz. Perşembe günü şen olacağınız bir gün olacak. Yakın çevre ilişkileriniz tartı kazanacak. Onlarla beraber yol almak istediğiniz noktalarda neşe saçan ve uğurlu etkilerle karşılaşacaksınız. Merkür’ün Aslan Burcu’na geçmesiyle konut ve ailenize odaklanmak için fantastik bir dönem başlayacak.Alım satım gibi işlerinizi devreye koyabilirsiniz.Önünüzde fantastik bir 15 jurnal süreç olacak. Güzel bir hafta diliyorum.

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-ClRK.

İKİZLER: Haftaya kariyerinizle ilgili konularla başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Çalışmıyorsunuz kalabalık yerlerde ya da öbür ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Hafta başında ilişkilerimiz ve fiziksel konularda birtakım sıkıntılar devrede olacak. İşle ilgili konularda bir takım arkadaşlarınızdan ya da patronlarınızdan yandan sorunlar yaşayabilirsiniz. Size yapılan tekliflere karşı tedbirli davranmalısınız. Olaylara gerçekçi bakamayabilirsiniz. Görüntünüzde değişim yapmak için de yerinde bir hafta olmayacak. Perşembe günü daha kuytu etkileşimler aşağı olacaksınız. Maddi konularda beklenmedik yerlerden alacağınız destekler ile hayata daha olumlu bakacaksınız. İletişim konularında hızlanacaksınız. İnsanlarla fikirlerinizi paylaşacak ve yeni şeyler öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Akrabalarla olan bağlantılarınız hız kazanabilir. Merkür gerilemesine dek şanslı bir dönem geçireceksiniz. Hoş bir hafta olsun.

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-bh0c.

YENGEÇ: Bu hafta seyahatleriniz ve dış ortamlara emrindeki işleriniz devrede olabilir. Bu hafta başında ilişkilere ve mali konulara uyarı etmemiz gerekiyor. Perşembe günü sosyal çevrenizdeki değişimler ve atacağınız adımlar hayatınıza olumlu yansıyacak. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Venüs, Aslan Burcu’na geçecek. Bedensel konuların üstüne düşeceksiniz. Parasal işleriniz yük kazanmaya başlayacak. Aşk, gösteri, seyahat ve çocuklar için yapacağınız harcamalar artabilir. Hoş olan her şeye daha artı alaka göstereceksiniz. Kuracağınız içten bağlantılarla iki hafta boyunca size güzel kapılar aralayacak. Bedensel konularda harekete geçmeniz gereken durumlar için acele etmelisiniz. 8 Temmuz’da Merkür bu alanlarda gerileyecek. Hoş bir hafta diliyorum.

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-RH7w.

ASLAN: Bu hafta mali konular ve yapılması gerekenler ile haftanız başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Kafanız girift olabilir ve bu işlerle uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenerek ilerlemeye itina göstermelisiniz. İçinize kapandığınız bir dönem içerisinde olabilirsiniz. Plan yapma ve hayatı gözden geçirme dönemi olacak. Dost çevreniz bazı organizasyonlar yaparak sizin yalnız kalmanıza engel olabilir. Bu hafta başı bazı organizasyonlarda can sıkıntısı ve problemlere açık olabilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinizde sorunlar yaşamaya yatkın olacaksınız. Hafta başında önemli işleriniz varsa bunları ertelemelisiniz. Perşembe günü algınızın yüksek olduğu bir gün olacak. Kariyerinizde manâlı bir konuya odaklanabilirsiniz. Merkür’ün sizin burcunuza geçmesiyle kafanızdaki planları ele alabilir ve başkalarıyla paylaşım içerisine girebilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-paAh.

BAŞAK: Haftanız özel hayatınızın detaylarıyla başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Kendi açlık ve beklentilerinizden ziyade öteki insanların görüşleri ve isteklerine göre hareket edeceğiniz bir hafta olacak. Bu dönemde ilişkilere dikkat etmelisiniz. Haftanız ilişkilerden yana şanssız başlasa bile perşembe günü daha gizli şartlar oluşacak. Sosyal çevrenizde yeni insanlarla tanışacağınız bir dönem olacak. Arkadaşlıklarınızın üzerine düşeceksiniz. Perşembe günü itibariyle kendinizi azıcık geri plana çekeceğiniz ve iki hafta her tarafında kafanızı dinleyeceğiniz bir döneme gireceksiniz. Geçmiş konu ve olayların üzerine düşeceğiniz bir dönem olacak. Bu dönem içerisinde insanlarla bir arada olmaktan fazla kendinize süre ayırmalısınız. Hoş bir hafta olsun.

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-rnbC.

TERAZİ: Bu hafta azıcık gönülsüz etkiler devrede olacak sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Kararsızlıklarınızı geride bırakmalısınız. Bu hafta ilişkilere ve mali konulara dikkat etmeniz gerekecek. Uzaklardan alacağınız bir haber yanıltıcı olabilir. Bu haberleri gezi ettiğiniz esnada alabilirsiniz. Olaylara istediğiniz şekilde bakamayabilirsiniz. Eksik tanıdığınız insanlarla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Perşembe günü kariyerinizle ilgili hoş gelişmeler devrede olacak. Bir para desteği alabilisiniz. Bu destekle beraber işinizde atmak istediğiniz adımlar ve yerine getirmek istediğiniz planları gerçekleştirebilirsiniz. Perşembe günü Merkür, Aslan Burcu’na geçiyor. Gelecek planlarınızı hızlandıracak, işten edilen gelirlerinizi artırmanın yolunu bulacaksınız. Arkadaşlarınızla görüşmeleriniz ön plana çıkabilir.

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-4Db5.

AKREP: Şen etkilerle ve hayata eğlenceli yönlerinden bakarak haftaya açılış yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. İşlerinizde yaratıcılığa dayalı konuların ön plana çıktığını görebilirsiniz. Özel hayatınızdaki insana karşı fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. İlişkilerimizde ve parasal konulara dikkat etmemiz gereken bir hafta olacak. Bu hafta girişimleriniz varsa eğer işler düşündüğünüz gibi gitmeyebilir. Hayatınızdaki insanın finansal konularda sorumsuz olduğunu düşünebilirsiniz. Perşembe günü daha gizli etkileşimler devrede olacak. Merkür’ün Aslan Burcu’na geçmesiyle kariyerinizde kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. İşlerinizi bir lahza önce tamamlamaya özen göstermelisiniz. 8 Temmuz’da Merkür bu alanlarınızda gerileyecek. Hoş bir hafta olsun.

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-dawe.

YAY: Bu hafta ailevi konular çok daha kayda değer sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. İlişkilerimize ve mali konulara uyarı etmemiz gerekiyor. Bilhassa pazartesi günü aile hayatımızdaki ilişkilerde sıkıntı ve problemler meydana gelebilir. Bu dönemde olumlu davranmaya özen göstermemiz gerekiyor. Perşembe günü itibariyle maddi konularda hoş gelişmeler devrede olacak. Gün içerisinde mali işlerde birtakım düzenlemelerde bulunmak gibi işleriniz varsa rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Harcamalar ve alışveriş konularında neşelendirici bir gün geçireceksiniz. Perşembe günü aynı zamanda gezi anlamında şen bir gün. Tanımadığınız insanlarla olan bağlantılarınız artacak. Değişik insanlarla bir araya gelmekten sevinç duyabilirsiniz. Önemli tavır ve görüşmelerinizi bugüne denk getirebilirsiniz. Güzel bir hafta olsun.

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-xs0M.

OĞLAK: İletişim alanında faal bir haftaya başlarken pazartesi günü bu alanda bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatın ritmini bozan küçük etkiler devrede olabilir. Bu etkileri olayları son dakikaya bırakmaktan ve belirsizlikten kaynaklı olarak yaşayacaksınız. Olanları fazla da kafaya takmamalısınız. Yanıltıcı durumlar devrede olacak. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılara dikkat edin. Birtakım hatalı anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Perşembe gününden sonradan ilişkilere daha olumlu bakacağınız bir dönem olacak. Perşembe günü bu sıcak yaklaşımınızı ilişkilerinize ve ortaklı işlerinize yansıtabilirsiniz. Merkür’ün Aslan Burcu’na geçmesiyle parasal konulara bakış açınız değişecek. Bu alandaki işlerinizi derlemek isteyeceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-P6KD.

KOVA: Bu hafta maddesel konular ön planda olacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Salı günü itibariyle irtibat konularınız hızlanacak. Yakın çevrenizle beraber kısa vadeli planlarınıza odaklanacaksınız. Pazartesi günü yanılgılarınız yüksek olacak. Risk içeren işleriniz için tedbirli adım atmalısınız. Mali konularda aldanmalara açık olabilirsiniz. Perşembe günü olumlu etkiler devrede olacak. İş ve günlük hayatınızın ritminde epeyce rahat bir gün olacak. İşlerinizi kolayca halledecek ve ailenizle güzel planlar içine gireceksiniz. Özel hayatınız ağırlık kazanacak ve fikirlerinizi sevdiğiniz insanla paylaşacaksınız. Eğer özel hayatınızda bir insan yoksa artık olmasını isteyebilirsiniz. Taşınma ile ilgili planlarınız varsa önünüzdeki iki hafta her tarafında bu planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Merkür 8 Temmuz’da bu alanlarınızda gerilemeden elinizi tez tutmalısınız. Hoş bir hafta diliyorum.

haftalik-burc-yorumlari-23-28-hazi-Hzu8.

By Admin

https://escortantalya.xyz bursa escort/ antalya escort/ antalya escort antalya escort