10-16 Haziran haftalık burç yorumları: Şansları sakın kaçırmayın!
10-16 Haziran haftalık burç yorumları tüm burçlara bu hafta ‘uğurlu günler var’ diyor. İşte Hande Kazanova’nın 10-16 Haziran haftalık burç yorumları….

BALIK:  Haftanız ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Sevdiğiniz insanla beraber vakit geçirebilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyeceksiniz ve kalabalık ortamlarda olacaksınız. Aile büyüklerinden alınacak güzel bir haber veya meslek alanlarınızda güzel gelişmeler devrede olabilir. Sosyal çevrenizin sorumlulukları ve bir takım arkadaşlarınızla yaşadığınız sürtüşmeler sizi yorabilir. Olayları çözüme ulaştırmadan kafanız gizli olmayacak. Fakat bu konuları bu hafta halletmek fazla kolay olmayacak. Girişimlerinizle ve aşk hayatınızla ilgili konularda engellenme ve can sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Enerjinizi ortaya koymakta zorlanacaksınız. Cumartesi günü kafanızdaki olumsuzluklardan yürüyüp gitmek için pozitif düşünmeye tartı verin. Hafta sonu hayatınızda büyük etkiler yaratacak işlerinizde gerçekçi olmaya özen gösterin. 

balik-10-16-haziran-haftalik-burc-mr8q.j

10-16 Haziran haftalık burç yorumlarına tarafından, bu haftaya burçlar Ay; Başak Burcu’nda iken günlük işlere yük vererek başlayacak. Hande Kazanova’nın siz elmaelma.com okurları için anlattığı 10-16 Haziran haftalık burç yorumlarına kadar, bu hafta önümüze öbür talih ve fırsatlar gelebilir. Sorumluluklarımızın bizi aşağıda çekmesine izin vermemeliyiz. Bu hafta olumsuz bakış açısı devrede olacak. Düşündüklerimize ve yapacaklarımıza çok dikkat etmeliyiz. 10 Haziran haftasında Cuma günü bizi durduran bazı enerjiler devrede olacak. Engellenmeler ve problemlerle karşılaşabiliriz. Etrafımızda olan olaylara karşı alıngan davranıyor olabiliriz. Bizi durduran ne varsa bunlara odaklanmalı ama şartları artı zorlamamalıyız. Hafta sonu yine olumsuz bakış açısı devrede olabilir. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu haftalık burç yorumlarının detayları…

10-16-haziran-haftalik-burc-yoruml-CSph.

KOÇ: Sizin için uğurlu haftalardan bir tanesi sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Fikirlerinizi ortaya koyduğunuz noktalarda birazcık gösterişli hareket edebilirsiniz. Hem özel hayatınız keza de meslek ile ilgili konularda değişik fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu fırsatlar özellikle yolculuk ya da eğitimle ilgili olabilir. Ailevi konularla ilgilenmeniz gereken bir hafta olacak. Cuma günü keza ailevi ayrıca de kariyer alanlarınızda bazı konuların sona ermesi söz konusu olabilir. Enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. Engellendiğinizi düşünebilirsiniz. İş alanlarınız birtakım sıkıntı ve problemler ile karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu negatif düşüncelerden uzakta durmaya itina gösterin. Bu dönemde kendinize güvenmelisiniz. Öteki insanlardan alacağınız tavsiyeleri hayatınıza geçirebilirsiniz. Eğer eğitim, yolculuk ve ticarete dayalı birtakım işleriniz varsa atacağınız adımlara ve yanılgılara uyarı edin. 

koc-10-16-haziran-haftalik-burc-y-0HFc.j

BOĞA:Haftanızı etkili bir şekilde başlatacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Vaktinizi özel hayatınıza ve çocuğunuza harcayacaksınız. Bu hafta başında eğitimsel konular daha artı öne çıkabilir. Bedensel konularda gösterişli hareketlerden uzakta durmakta fayda olacak. Bilhassa dost çevrenizle girişeceğiniz para işlerinde titiz olmalısınız. Yakın çevreniz, ve akrabalarınızın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Cuma günü ise birazcık zorlayıcı olabilir. Girişimleriniz konusunda enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanacaksınız. Bazı insanların sizi engellediğini düşünebilirsiniz. Bu dönemde büyük girişimlerden uzak durmalısınız. Hafta sonu hayata pozitif bakmaya özen gösterin. Karşınıza gelen fırsatları olumsuz düşüncelerle kaçırmayın. 

boga-10-16-haziran-haftalik-burc-3w2J.jp

İKİZLER:Haftaya vaktinizi evinizde geçirerek başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta başında hem kendi isteklerinize keza de mali durumunuza odaklanacaksınız. Özel hayatınızda güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu fırsatlar çok uzun vadeli olmayabilir. aynı zamanda önemli sorumluluklar devreye girebilir. Sorumlulukları üstlenmek istemediğiniz ve fiziki konularda zorlandığınız bir dönem olacak. Cuma günü parasal bir konu sizi zorlayabilir. Bu hafta yakın çevreniz ve ailenizle ilgili konu ve olayların üzerinize düşmelisiniz. Bu alanda bazı sorunlara çözümler üretmelisiniz. Hafta sonu is maddi konularda biraz kederli hissedebilirsiniz. Olayları çözüme ulaştırmak isterken negatif olmamalısınız. Sevdiklerinizden güzel destekler alacaksınız. İkili ilişkiler ve kariyer yaşamınızda manâlı kararlar alırken tehlikeli durumlardan kaçının. Var olan durumları toparlamaya itina gösterin. 

ikizler-10-16-haziran-haftalik-burc-ODk2

YENGEÇ: Haftanızı iletişimsel işlerinizle başlatacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Önemli röportaj ve toplantılar devrede olacak. Çalışmıyorsanız yakın çevrenizle olan bağlantılarınız kuvvetlenecek. Sağlığınızla ve girişimlerinizle ilgili birtakım planlar yapabilirsiniz. Karşınıza değişik fırsatlar gelebilir. Bu Yeniay’da diğer burçların aksine harekete geçmemelisiniz. Bu alanlarda kayda değer girişimlerinizde desteklenmeyeceksiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda bir konuyu sonlandırmak isteyebilirsiniz. Bu konu kariyerinizle ilgili bir konu olabilir. Engellendiğinizi düşündüğünüz durumlarda ısrarcı olmayın. Olayları akışına bırakın. Birkaç gün her tarafında kararlar almaktan kaçının. Hafta sonunda olumsuz görüntü açınız özel hayatınıza yansıyabilir. Sevdiğiniz insanı üzmemeye çalışın. İş ile ilgili konularda ise abartıya kaçmamalısınız. 

yengec-10-16-haziran-haftalik-burc-iPMc.

ASLAN:Haftaya fiziki konular ön planda olarak başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Sosyal çevrenizin aktif olduğu bir hafta olacak. Bu pazartesi karşınıza değişik yerlerden hoş fırsatlar gelebilir. Bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Jurnal hayatınızın sorumlulukları bu hafta üzerinize ağırlık olabilir. Sorumluluklarınızı yerine getirmek istemeyebilirsiniz. Cuma gününe uyarı etmelisiniz. Hem meslek alanlarınızda keza de sağlığınızla ilgili konularda enerjinizi içten kullanamayacaksınız. Bu dönemde ağırbaşlı davranmaya çalışmalısınız. Hemen Olan çıkışlarınız veya birisinin size düşmanca tavırları gibi durumlar olabilir. Bu hafta sağlığınızı ve ruh halinizi kötü etkileyecek olaylardan kaçının. Büyük girişimleriniz için hafta başınızı kullanabilirsiniz. İhmal ettiğiniz birtakım komuların üstüne düşmek için uygun bir hafta olacak. dahası tehlikeli işlerden kaçınmalısınız. 

aslan-10-16-haziran-haftalik-burc-FQh3.j

BAŞAK:Haftaya istek ve beklentileriniz, yapacağınız planlar ile başlayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Bu hafta sizin haftanız olacak. Hayatınızla ilgili yoluna koymanız gereken alanların üstüne gidebilirsiniz. Hafta başında bilhassa kariyer alanında hoş etkileşimler olacak.Alacağınız güzel teklifler iş alanınızı hareketlendirecek. Bir Takım sonuçları evvelden öngörmek ve göz önünde bulundurmak anlamında azıcık daha itinalı olmalısınız. Bu hafta sorumluluklarınız size birazcık ağır gelebilir. İstediğiniz performansı gösteremeyebilirsiniz. Cuma günü önemli olacak. Sosyal çevre ve özel hayat alanlarınızda zorlanmalar devrede olabilir. Önemli bir ziyafet ya da organizasyon gerçekleşebilir ama ertelenmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu alanlarda can sıkıntısı ve problemler yaşanabilir. Bu hafta yapılacak bir takım işlerinizi hafta başına devredebilirsiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda ise daha gerçekçi hareket etmeye çalışmalısınız. 

basak-10-16-haziran-haftalik-burc-FQqE.j

TERAZİ: Haftanız biraz geri planda durarak başlayacak sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Bu dönem birazcık sakin muamele etmek isteyeceksiniz. Geçmiş konu ve olayları düşünebilirsiniz. Kendinizi toplum içinden veya kalabalık ortamlardan uzaklaştırmak isteyeceksiniz. Pazartesi günü hoş etkileşimler devrede olacak. Bilhassa gezi, eğitim ve geleceğe karşın işlerinizde güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Ancak bu noktada bir takım tutarsızlık ve zorlanmalar devrede olabilir. Yakın çevre ve akrabalarınızın hayatıyla ilgili bir takım konuların üzerine düşmeniz gerekebilir. Cuma günü birazcık baskı bir gün olacak. Kariyer girişimlerinizde zorlanabilirsiz. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Bu dönemde birileriyle mücadele etmek bununla beraber sağlığımızı korumak anlamında güç bir dönem olacak. Enerjinizi korumaya özen gösterin. Bilhassa toplum önünde enerjinizi çalacak insanlardan uzaktan durun. Pazar günü olumsuz bakış açınız devrede olabilir. İş ile ilgili konularda abartıdan uzakta durun ve realist olmaya özen gösterin.

terazi-10-16-haziran-haftalik-burc-3sMI.

AKREP: Sosyal çevrenizle ilgili konular bu hafta başında etkin olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Organizasyonlara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Parasal konularda hoş açılımlar yaşayacaksınız. Elinize bir para geçebilir. Geveze harcamalar yapmaya yatkın olabilirsiniz. Ailenizle ilgili konu ve olaylar bu hafta hızlanacak. Uzaklardan alacağınız haberlerle hareket edebilirsiniz. Cuma günü çok önemli olacak. Girişimlerinizde, gezi ve eğitim alanlarınızda birtakım zorlanmalarla karşılaşacaksınız. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Hayata şen ve eğlenceli yönüyle bakarsanız bu olumsuzluklardan sıyrılabilirsiniz. Bu dönem olumlu düşünmek kayda değer. Fikirlerinizin başka halk kadar onaylanmadığını düşünmeyi bırakmalısınız. Ne düşüneceğinize ve ne istediğinize dikkat etmelisiniz. Para ile ilgili girişimlerinizde realist adımlar atmakta üstünlük olacak. 

akrep-10-16-haziran-haftalik-burc-7CUv.j

YAY: Kendinizi göstereceğiniz bir hafta başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Yeniay’dan aldığınız enerji ile girişimleriniz ve özel hayatınızla ilgili konuları başlatabilirsiniz. Hafta sonuna dürüst biraz güç etkileşimler devre olacak. Bu yüzden hafta başını daha etkin kullanmaya itina göstermelisiniz. Kariyer ve meslek alanlarınızla ilgili hoş açılımlar karşınıza gelebilir. İkili ilişkilerden yandan da şansınız hoş olacak. Özel hayatınızda bir insanla tanışabilirsiniz. Hoş bir öneri alabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa onunla bir arada olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Pozitif iyimser ve coşkuyla ilerlememelisiniz. Durumların gerçekçiliğini gözden geçirmelisiniz. Fiziksel alanda birazcık zorlanabilirsiniz. Bu konu sizi gerçekleştirmek istediklerinizden alıkoyabilir. Özellikle cuma günü bu etkiye dikkat edin. Parayla ilgili bir konuda bıkkınlık yaşayabilirsiniz. Cuma günü riskli işlerden kaçınmalısınız. Aileniz ve geleceğinize karşın olaylarda karşılacağınız sorunlarda hatayı kendinizde bulabilirsiniz. 

yay-10-16-haziran-haftalik-burc-yo-TWqJ.

OĞLAK: Haftanız seyahatlerle başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. İş ile ilgili konularda hoş açılımlar elde edeceksiniz. Bu aralar üzerinizde fazla fazla zorlama olabilir. İşinizden kaynaklı olan bu baskılar sizi kilo almaya yönlendirebilir. Sağlığınızı çok fazla önemsemeyeceksiniz. Hayatınızla ilgili büyük sorumlulukların devrede olduğu bir dönem olacak. Bu sorumluluklarla fazla artı mücâdele etmek istemeyeceksiniz. Özel hayatınıza dikkat etmeniz lüzum. Müşterek atılacak adımlarda da bir sonlanma meydana gelebilir. Durumu toparlamanıza izin vermeyecek enerjiler devrede olabilir. Hafta sonu hayata negatif bakabilirsiniz. Bazı çabalarınızın karşılığını göremeyebilirsiniz. Yaşadığınız bazı sıkıntılı olayları haftaya erteleyebilirsiniz. Olumlu düşünmenizin hoş etkilerini görebilirsiniz. Geleceğe yönelik kayda değer planlarınızda gözden kaçırdığınız bir takım detaylar sorun yaratabilir. Bu duruma uyarı edin. 

oglak-10-16-haziran-haftalik-burc-eyzA.j

KOVA: Bu hafta yaptığınız harcamaları toparlama dönemi olacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Para durumunuzu gözden geçireceksiniz. Alacak -verecek dengenizin üstüne düşeceksiniz. Bu aralar somut konuları detaylandırmanız gerekebilir. Huysuz halde ileriki durumlarda finansal yönden bıkkınlık çekme olsalığınız yüksek görünüyor. Özel hayatınızda hoş gelişmeler yaşanacak. Çevrenizden gelecek hoş desteklerle olayları artı abartmamalısınız. İlişkilerinizde denge kurmaya siklet vermelisiniz. Bu hafta ailenizle ilgili sorunlara çözüm üretmeniz gerekebilir. Sorumluluklarınızla artı uğraşmak istemeyeceksiniz. Cuma günü sağlığınıza ve meslek alanlarınıza çok dikkat etmelisiniz. Girişimlerinizin engellendiğini görebilirsiniz. Beklemediğiniz yerlerden öbür tepkiler alabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlara aleyhinde saldırgan tavırlardan uzak durmalısınız. Bazı fikirlerinizi kabul ettirmek fazla da basit olmayacak. Sosyal çevrenizle giriştiğiniz fiziksel işlerinizde hüsrana uğrayabiliriz. 

kova-10-16-haziran-haftalik-burc-y-t4aI.

By Admin

https://escortantalya.xyz bursa escort/ antalya escort/ antalya escort antalya escort